Naujienos

KIGSA Naujienos

ARTĖJA BIG HAIR SHOW 2016 - BLACK & WHITE

Big Hair 2016
Big Hair 2016

„Kirpėjų ir grožio specialistų asociacija“ kartu su UAB „Ekspozicijų centras“ kviečia kūrybines grožio specialistų komandas dalyvauti ketvirtą kartą rengiamame labdaringame renginyje „Big Hair Show 2016“, kuris vyks lapkričio 12 d. Kauno Žalgirio arenoje, parodos „Moters Pasaulis 2016“ metu. Renginio metu surinkos lėšos bus skirtos labdarai.

KOLEKCIJA
Pilnai paruošta 3 minučių šou programa, kurios metu pristatoma kūrėjų suprantama koncepcija „BLACK & WHITE“ moteriško grožio -spalvų,įdomių kūrybinių sumanymų ir idėjų visuma. Juoda ir balta – tai ne tik dvi spalvos, tai dvi moters gyvenimo pusės...
Turi būti pristatomi ne mažiau kaip penki modeliai, kuriems pilnai sukuriamas įvaizdis. Kolekcijos pristatymui turi būti iš anksto paruošta scenografija, muzika, jei reikia vaizdinė medžiaga ir pan. Kuriant kolekciją galimos pačios įvairiausios medžiagos ir priemonės: tikri ir dirbtiniai plaukai, pridėtinės detalės, pastižai, įvairūs aksesuarai ir pan.

DALYVIAI
Kūrybinę komandą gali sudaryti iki 5 žmonių. Kviečiami dalyvauti salonų meistrai arba individualūs kirpėjai, vizažistai, stilistai, dizaineriai, studentai bei kiti grožio specialistai.

DALYVIO MOKESTIS
Startinis komandos mokestis –100 €. Surinkti pinigai bus skirti labdarai.

LAIMĖTOJAI
Specialiai šiam renginiui suburta žiuri komisija kartu su žiūrovais išrinks geriausią kolekciją. Renginio dalyviams bei laimėtojams bus įteikti rėmėjų prizai.

REGISTRACIJA
Registracija vyksta iki spalio 30 d. Užpildytą dalyvio anketą, kurioje nurodomas komandos ir pasirodymo pavadinimas, trumpas aprašymas bei kontaktiniai duomenys, prašome atsiųsti el.paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  arba paštu Ariogalos g. 40-3, Kaunas.

Daugiau informacijos: 8 687 29463 (Jolanta), www.kigsa.lt, Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

BIG HAIR SHOW 2016 registracijos forma

Paieška

Youtube

Facebook

Svarbu

Nuotakos įvaizdžio kūrimo konkursas

Nuotakos įvaizdis

Kaip ir kiekvienais metais „Moters pasaulis“ parodos metu „Kirpėjų ir grožio specialistų asociacija“ stebina parodos lankytojus organizuojamais kvapą gniaužiančiais mados renginiais! Šiemet tiek grožio specialistų, tiek ir parodos svečių laukia ne ką mažiau įdomybių!  2018 m. Lapkričio 10 d. (Šeštadienį) Kauno „Žalgirio“ arenoje vyks Nuotakos įvaizdžio kūrimo konkursas.

Artėjantys Renginiai

Informaciniai partneriai

Informacija

"Kirpėjų ir grožio specialistų asociacija"
Įmonės kodas: 302328949
Adresas: Ariogalos g. 40-3, 48337 Kaunas
A/s: LT86 7300 0101 1566 7128, AB Swedbank
el.paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Asociacijos prezidentė: Jolanta Mačiulienė (tel. 8 687 29463)

OMC