Naujienos

KIGSA Naujienos

KIGSA veiklos 10-mečio šventė

Kirpėjų ir grožio specialistų asociacija
Kirpėjų ir grožio specialistų asociacija

Šiemet „Kirpėjų ir grožio specialistų asociacija“ švenčia savo veiklos 10-metį! Ši asociacija vienija kirpėjus, vizažistus, manikiūrininkus ir kitus grožio srities specialistus visoje Lietuvoje!

„Bendravimas, patirties dalijimasis, problemų įvardijimas bei mėginimas jas spręsti yra tai, be ko neįsivaizduojame savo asociacijos veiklos. Nuoširdžiai tikime, jog kaip ir kiekvienoje gyvenimo srityje, taip ir grožio pasaulyje specialistai susiduria su begale problemų ir sudėtingų situacijų, kurių sprendimas yra gerokai paprastesnis kuomet nesi vienas. Būdami vieningi ir ryžtingi galime apginti savo teises, pasiekti bei iškovoti tai, ko norime!“ - teigia asociacijos prezidentė Jolanta Mačiulienė.

Praeitą savaitgalį nuostabioje gamtos apsuptyje įsikūrusioje karališkoje „Esperanza Resort & SPA“ rezidencijojevyko „Kirpėjų ir grožio specialistų asociacijos“ jubiliejinio gimtadienio šventė. Pasidžiaugti ir kartu paminėti šią gražią sukaktį atvyko per pusšimtį asociacijos narių, draugų bei svečių iš užsienio! Visų atvykusių laukė iškilminga šventinė vakarienė, pramogos ir daugybė  linksmų staigmenų!

Šventinis vakaras prasidėjo „Kirpėjų ir grožio specialistų asociacijos“ prezidentės Jolantos Mačiulienės sveikinimo žodžiu. Asociacijos pradininkė savo sveikinimo metu priminė visą įkūrimo istoriją, greitai prabėgo per visus dešimt asociacijos gyvavimo metų. Su džiaugsmo ašaromis akyse ji dėkojo visiems susirinkusiems: „Juk be jūsų nebūtų asociacijos. Be jūsų nebūtų ir manęs“. Toliau šventės dalyvius savo dainomis džiugino asociacijos narys - dainuojantis kirpėjas - Vytenis Alex - Partikas. Viso vakaro metu susirinkę svečiai sveikino vieni kitus su gražia sukaktimi, dalinosi per daugelį metų sukauptais prisiminimais iš įvairių renginių, kelionių, konkursų bei kitų drauge šioje asociacijoje patirtų įvykių. Daugybė padėkos žodžių buvo skiriama asociacijos prezidentei Jolantai Mačiulienei - už galimybę išplaukti į tarptautinius vandenis, už nuolatinį skatinimą tobulėti ir niekuomet nenuleisti rankų, už didžiules pastangas, kantrybę ir bemieges naktis organizuojant asociacijos renginius - seminarus, konkursus, čempionatus ir kt.

Šventės metu netrūko geros nuotaikos - nuotat aidėjo juokas ir džiaugsmo šūksniai, visą vakarą žiūrovus stebino svečių pasirodymai. Pirmieji į sceną žengė Misterijų teatro šokėjų pora - Gintaras Visockis ir Viltė Kazlauskaitė, kurie aistringai sušoko ištrauką iš spektaklio „Meilė“. Ši pora įkaitino vakaro atmosferą, savo šokiu užbūrė visus čia susirinkusius! Pasveikinti asociacijos narių su gražia 10-ties metų veiklos sukaktimi atvyko ir jaunasis muzikantas, „Lietuvos talentų 2019“ dalyvis grojantis skrabalais - Ginas Baladinskas - jis salėje sukūrė tikrą aplodismentų jūrą! Vakaro kulminacija tapo svečių iš Rusijos - Irinos Bakhtinos ir Denis Skakunov - specialiaišiai progai sukurtas madų šou „Menas būti kitokiu“. Buvo pristatyta naujausia šukuosenų ir makiažų kolekcija, kuri salėje nepaliko abejingų!

Galiausiai visų susirinkusių laukė įspūdinga dovana - galimybė sekančią dieną dalyvauti žymiausių Lietuvos ir užsienio vizažistų autoriniuose mokymuose bei stebėti pirmą kartą Lietuvoje vykstantį kūno tapybos festivalį - „International Body Art Festival Lithuania“! Festivalio metu dalyviai varžėsi dvejose kategorijose - individualioje rungtyje „Body art“ („Kūno tapyba“) bei komandinėje vizažistų, kirpėjų bei dizainerių rungtyje - „Face art“ („Veido tapyba“). Bendra tema abejoms rungtims - gyvūnų raštai. Festivalio svečiai galėjo stebėti visą kūrybinį procesą, kaip ant žmoniųkūnų gimsta unikalūs meno kūriniai! Atliktus darbus vertino specialiai šiam renginiui suburta tarptautinė komisija iš savo srities profesionalų - Natalija Pavlova, Irina Bakhtina, Denis Skakunov, Elena Permogorskaya ir Eglė Kojalienė.

„Face art“ kategorijoje 1-ąją vieną laimėjo komanda, kurią sudarė Jelena Vainilavičienė ir Eglė Burdulienė, 2-oji vieta atiteko Adai Mechovskienei, Ksenijai Zbrujevai ir Anetai Gunovič bei garbingą 3-ąją vietą laimėjo Jelena Jankauskienė, kuri išdrįso visą įvaizdį sukurti viena! „Body art“ kategorijoje aukso medalį pelnė Augusta Berta Klišytė, sidabro medalį - Greta Žalaitė, o bronzos - Dalia Gečienė. Dėkojame dalyviams už puikius darbus bei įdėtas didžiules pastangas! Tikimės kitais metais jūsų sulaukti dar daugiau!

Tuo pat metu seminarų salėje vyko konferencija - „Kaip sukuriamas grožis: seminarai vizažistams - nuo idėjos sukūrimo iki įgyvendinimo“. Keturi grožio srities virtuozai susibūrė į vieną vietą tam, kad pasidalintų savo ilgamete patirtimi, žiniomis bei naujomis idėjomis! Natalija Pavlova (Rusija) - „Madingi makiažai Pavasaris/Vasara 2019“. Lektorė pristatė naujausias makiažų tendencijas, šio sezono „top“ spalvas, pasiūlė daugybę madingų spalvinių sprendimų makiažuose bei pademonstravo kreatyvų spalvotą makiažą. Elena Permogorskaya vedė seminarą, tema - „Specialiųjų efektų kūryba ir jų integracija į madingą kūrybinį įvaizdį“. Irinos Bakhtinos pristatymo tema - „Menas būti kitokiu“.Autorinės prezentacijos metu lektorė supažindino su kūno tapybos meno šaka, jos atsiradimu bei progresu pasaulyje.Denis Skakunov seminaras - „Nuo spalvos iki formos: specialieji efektai, lateksas, aksesuarai“.Denis atvyko su įdomia „face“ ir „body art“ programa. Specialieji efektai, lateksas, aksesuarai - tai priemonės, kurios būtinos kuriant „body“ ir „face art“ įvaizdžius. Kaip galima gauti meninio įkvėpimo stebint dizainerių madingus pristatymus, kaip sugalvoti unikalų įvaizdį bei pačiam sukurti vienetinius aksesuarus?
Savaitgalis buvo kupinas šventinio džiaugsmo, gerų emocijų, nuostabių reginių bei profesionalių žinių iš pripažinimą pasaulyje pelniusių grožio meistrų! „Didžiulį ačiū tariame KIGSA nariams - tik dėl jūsų ši asociacija gyvuoja jau 10-tį metų! Tikimės, jog tai tik gražios istorijos pradžia...“ - atvirauja asociacijos prezidentė Jolanta Mačiulienė.

Straipsnio autorė: Agnė Kvederytė

Nuotraukų autorius: Gintautas Gelbūda

Paieška

Youtube

Facebook

Svarbu

Yulios Mironovos šukuosenų mokymai: Tekstūros. Bangos. Garbanos

Yulia Mironova

2020 m. Balandžio 6 -7 d. į Lietuvą atvyksta mūsų šalyje gerai žinoma profesionali plaukų stilistė Yulia Mironova (Rusija)! Šį kartą meistrė jums paruošė 2-jų dienų šukuosenų mokymų programą, tema „Тekstūros. Bangos. Garbanos“.

Artėjantys Renginiai

Informaciniai partneriai

Informacija

"Kirpėjų ir grožio specialistų asociacija"
Įmonės kodas: 302328949
Adresas: Ariogalos g. 40-3, 48337 Kaunas
A/s: LT86 7300 0101 1566 7128, AB Swedbank
el.paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Asociacijos prezidentė: Jolanta Mačiulienė (tel. 8 687 29463)

OMC