Naujienos

KIGSA Naujienos

LASH & BROW CONFERENCE LITHUANIA 2019

2019 m. Lapkričio 14 d. Kaune, parodos „Moters pasaulis“ metu, „Kirpėjų ir grožio specialistų asociacija“ 1-ą kartą organizavo konferenciją, skirtą natūralių antakių dizaino, blakstienų priauginimo bei laminavimo meistrams - „Lash & Brow Conference Lithuania 2019“!

Konferencijoje dalyviai galėjo išvysti per 20 pranešimų, kuriuos vedė geriausi Lietuvos bei užsienio lektoriai: Ilona Čypienė, Lina Liaudanskė, Samanta Čekaitytė, Inga Raudienė, Angelė Juškė, Inga Misiūtė, Žygintė Virkšienė, Jolanta Mačiulienė, Domantas Širvinskas, Gražina Lamovskaja, Indrė Andriulienė, Olesia Kolpačenko, Goda Savickaitė, Inga Kavalčinskienė, VIlija Šeputienė, Ingrida Lipnickienė, Neringa Ankudavičienė, Olga Matuzevičienė, Simona Pajedaitė, Oleksandra Kuznetsova (Ukraina).

Seminarai vyko aktualiausiomis šių dienų temomis apie natūralių antakių dizainą, blakstienų priauginimą, laminavimą taip pat lektoriai dalinosi patarimais, kaip tobulai nufotografuoti savo darbus, kaip tapti matomu specialistu socialiniuose tinkluose ir kt.

Organizatoriai be galo džiaugiasi, jog pirmą kartą surengta tokio pobūdžio konferencija Lietuvoje sulaukė didelio dalyvių antplūdžio - į „Žalgirio“ areną susirinko virš 200 grožio srities specialistų iš visos šalies! Tokie puikūs rezultatai mūsų asociaciją skatina nesustoti ir judėti tik į priekį, tad pažadame, jog tai buvo pirma, bet tikrai ne paskutinė tokio tipo konferencija! Sekite naujienas ir sužinokite, ką jums, mieli grožio specialistai, esame paruošę naujiems, 2020-iesiems metams!

Kirpėjų ir grožio specialistų asociacija

AKIMIRKOS IŠ KONFERENCIJOS (VIDEO)!

LB1
LB1
LB2
LB2
LB3
LB3

Paieška

Youtube

Facebook

Svarbu

Yulios Mironovos šukuosenų mokymai: Tekstūros. Bangos. Garbanos

Yulia Mironova

2020 m. Balandžio 6 -7 d. į Lietuvą atvyksta mūsų šalyje gerai žinoma profesionali plaukų stilistė Yulia Mironova (Rusija)! Šį kartą meistrė jums paruošė 2-jų dienų šukuosenų mokymų programą, tema „Тekstūros. Bangos. Garbanos“.

Artėjantys Renginiai

Informaciniai partneriai

Informacija

"Kirpėjų ir grožio specialistų asociacija"
Įmonės kodas: 302328949
Adresas: Ariogalos g. 40-3, 48337 Kaunas
A/s: LT86 7300 0101 1566 7128, AB Swedbank
el.paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Asociacijos prezidentė: Jolanta Mačiulienė (tel. 8 687 29463)

OMC