Svarbu

Konkursai ir seminarai

Skaityti daugiau...Foto konkursas „Metų kirpėjas 2020“ tai jau tradicija tapęs konkursas, skirtas plaukų specialistams, norintiems pademonstruoti savo talentą ir meninius sugebėjimus.

Šiemet konkursantai galės varžytis net 9-iose kategorijose:

Skaityti daugiau...Rugsėjo 14 - 16 dienomis vyko ko gero reikšmingiausias metų renginys grožio specialistams - Pasaulinis čempionatas „OMC HAIRWORLD PARIS 2019“. Kaip ir kiekvienais metais, Lietuvą atstovavo „Kirpėjų ir grožio specialistų asociacijos“ delegacija, sudaryta iš savo srities profesionalų. Šiemet lietuvių meistrai varžėsi moteriškų šukuosenų, vyriškų kirpimų bei natūralių antakių dizaino srityse. Smalsu sužinoti kaip jiems sekėsi? Tuomet skaitykite toliau!

Skaityti daugiau...„Kirpėjų ir grožio specialistų asociacija“ 10-ties metų veiklos proga visus kviečia į šį šventinį renginį - „Mūsų dienos kaip šventė“! Renginio metu žiūrovų laukia teatralizuoti mini pristatymai scenoje iki 3min. Tai bus ne konkursas, o fiesta!

Renginyje gali dalyvauti visi norintys pademonstruoti savo talentą įvairiais būdais - šukuosenų ir makiažų šou, kūno tapyba, drabužių kolekcijų pristatymu, šokių pasirodymu, muzikiniu sveikinimu ir t.t. Konkrečios pasirodymų temos nėra - kūrybai suteikiama visiška laisvė!

Skaityti daugiau...„Antakių dizaino rugties reglamentas OMC čempionate“ (teorija + praktika)

Lapkričio 15 d. (penktadienis)

Ø  Tai mokymai vizažistams, kosmetologams bei antakių dizaino specialistams, norintiems tobulėti savo srityje bei svarstantiems dalyvauti antakių dizaino čempionatuose;

Ø  Tai išskirtinė galimybė sužinoti visą naudingą informaciją apie antakių dizaino čempionato reikalavimus tiesiai iš šios rungties aukso prizininkės lūpų;

Skaityti daugiau...2019 m. Lapkričio 16 d. (šeštadienį) parodos „Moters pasaulis 2019“ metu vyks „ART BATTLE“- tai meistriškumo kovos kirpėjams bei vizažistams!

Šis renginys organizuojamas jau trečiąjį kartą, tik šįsyk kirpėjai ir vizažistai varžysis kartu - vyks komandinės įvaizdžio kūrimo varžybos!

Puslapis 1 iš 2

Paieška

Youtube

Facebook

Svarbu

NUOTAKOS ĮVAIZDŽIO KŪRIMO KONKURSAS 2019

NUOTAKOS IVAIZDZIO KURIMO KONKURSASKaip ir kiekvienais metais „Moters pasaulis“ parodos metu „Kirpėjų ir grožio specialistų asociacija“ stebina parodos lankytojus organizuojama mados renginių gausa! Šiemet tiek grožio specialistų, tiek ir parodos svečių laukia ne ką mažiau įdomybių!

2019 m. Lapkričio 16 d. (Šeštadienį) Kauno „Žalgirio“ arenoje vyks Nuotakos įvaizdžio kūrimo konkursas.

Artėjantys Renginiai

Informaciniai partneriai

Informacija

"Kirpėjų ir grožio specialistų asociacija"
Įmonės kodas: 302328949
Adresas: Ariogalos g. 40-3, 48337 Kaunas
A/s: LT86 7300 0101 1566 7128, AB Swedbank
el.paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Asociacijos prezidentė: Jolanta Mačiulienė (tel. 8 687 29463)

OMC