Svarbu

Konkursai ir seminarai

Šventinis renginys „Su gimtadieniu, Lietuva!”

Su gimtadieniu Lietuva
Su gimtadieniu Lietuva
Lietuvos 100-mečio proga Lietuvos grožio specialistai sveikins savo šalį bei visus jos tautiečius su gimtadieniu! Renginio metu žiūrovų laukia teatralizuoti mini pristatymai scenoje iki 3min. Tai bus ne konkursas, o fiesta! Renginyje gali dalyvauti visi norintys pademonstruoti savo talentą įvairiais būdais - šukuosenų ir makiažų šou, kūno tapyba, drabužių kolekcijų pristatymu, šokių pasirodymu, muzikiniu sveikinimu ir t.t.

Konkrečios pasirodymų temos nėra - kūrybai suteikiama visiška laisvė kurti grožį ir taip originaliai pažymėti tėvynės šimtmetį!

DALYVAVIMO SĄLYGOS:

Pilnai paruošta 3 min. šou programa, kurios metu išreiškiamas kūrėjų komandos sveikinimas Lietuvai;

Konkrečios pasirodymų temos nėra - kūrybai suteikiama visiška laisvė;

Kviečiami dalyvauti salonų meistrai arba individualūs kirpėjai, vizažistai, stilistai, dizaineriai, studentai, kiti grožio specialistai taip pat meno atstovai - šokėjai, dainininkai ir kiti menui neabejingi kūrybingi žmonės;

Šis renginys - fiesta. Tai nėra konkursas, tad dalyvių komandos nesivaržys tarpusavyje. Dalyviai kviečiami pademonstruoti savo talentą bei išradingumą ir taip originaliai pažymėti tėvynės šimtmetį!

Data: 2018 m. Lapkričio 10 d. (Šeštadienis), 16 - 19 val.

Registracija: Tel. 8 687 29463 Jolanta / Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
REGISTRACIJOS FORMĄ RASITE ČIA!

Paieška

Youtube

Facebook

Svarbu

Nuotakos įvaizdžio kūrimo konkursas

Moters Pasaulis 2018Kaip ir kiekvienais metais „Moters pasaulis“ parodos metu „Kirpėjų ir grožio specialistų asociacija“ stebina parodos lankytojus organizuojamais kvapą gniaužiančiais mados renginiais! Šiemet tiek grožio specialistų, tiek ir parodos svečių laukia ne ką mažiau įdomybių!  2018 m. Lapkričio 10 d. (Šeštadienį) Kauno „Žalgirio“ arenoje vyks Nuotakos įvaizdžio kūrimo konkursas.

Artėjantys Renginiai

Informaciniai partneriai

Informacija

"Kirpėjų ir grožio specialistų asociacija"
Įmonės kodas: 302328949
Adresas: Ariogalos g. 40-3, 48337 Kaunas
A/s: LT86 7300 0101 1566 7128, AB Swedbank
el.paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Asociacijos prezidentė: Jolanta Mačiulienė (tel. 8 687 29463)