Svarbu

Konkursai ir seminarai

RENGINYS - „MŪSŲ DIENOS KAIP ŠVENTĖ“

Musu dienos kaip svente
Musu dienos kaip svente
„Kirpėjų ir grožio specialistų asociacija“ 10-ties metų veiklos proga visus kviečia į šį šventinį renginį - „Mūsų dienos kaip šventė“! Renginio metu žiūrovų laukia teatralizuoti mini pristatymai scenoje iki 3min. Tai bus ne konkursas, o fiesta!

Renginyje gali dalyvauti visi norintys pademonstruoti savo talentą įvairiais būdais - šukuosenų ir makiažų šou, kūno tapyba, drabužių kolekcijų pristatymu, šokių pasirodymu, muzikiniu sveikinimu ir t.t. Konkrečios pasirodymų temos nėra - kūrybai suteikiama visiška laisvė!

REGISTRACIJOS ANKETĄ RASITE ČIA!

DALYVAVIMO SĄLYGOS:

  • Pilnai paruošta 3 min. šou programa;
  • Konkrečios pasirodymų temos nėra - kūrybai suteikiama visiška laisvė;
  • Kviečiami dalyvauti salonų meistrai arba individualūs kirpėjai, vizažistai, stilistai, dizaineriai, studentai, kiti grožio specialistai taip pat meno atstovai - šokėjai, dainininkai ir kiti menui neabejingi kūrybingi žmonės;
  • Šis renginys - fiesta. Tai nėra konkursas, tad dalyvių komandos nesivaržys tarpusavyje. Dalyviai kviečiami pademonstruoti savo talentą bei išradingumą.

DALYVIO MOKESTIS:

Dalyvių komanda turi sumokėti simbolinį 50 € dalyvio registracijos mokestį. Dalyvio mokestį mokėti banko pavedimu į „Kirpėjų ir grožio specialistų asociacijos“ a/s LT86 7300 0101 1566 7128, AB Swedbank. Prie mokėjimo paskirties nurodant „Mūsų dienos kaip šventė“ ir komandos pavadinimą. Bet kokie registracijos mokesčiai nebus priimami renginio vietoje. Konkursantai užsiregistravę po oficialios galutinės registracijos datos turi sumokėti papildomą 25% mokestį.

REGISTRACIJA:

Registracija vyksta iki spalio 30 d. Užpildytą dalyvio anketą, kurioje nurodomas komandos ir pasirodymo pavadinimas, trumpas aprašymas bei kontaktiniai duomenys, prašome atsiųsti el.paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  arba paštu Ariogalos g. 40-3, Kaunas.

INFORMACIJA:

Vieta: „ŽALGIRIO ARENA“  Kaunas, Karaliaus Mindaugo pr. 50

Data: 2019 m. Lapkričio 16 d. (parodos „Moters pasaulis 2019“ metu)

Laikas: 16:00 – 18:00 val.

Organizatorius: „Kirpėjų ir grožio specialistų asociacija“

Renginio partneris ir parodos organizatorius:  UAB „Ekspozicijų centras“

Dalyvio mokestis: 50 € komandai;

Žiūrovams renginys NEMOKAMAS!

Registracija: Tel. 8 687 29463 Jolanta /  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Daugiau informacijos: 8 687 29463 Jolanta, www.kigsa.lt, Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Paieška

Youtube

Facebook

Svarbu

NUOTAKOS ĮVAIZDŽIO KŪRIMO KONKURSAS 2019

NUOTAKOS IVAIZDZIO KURIMO KONKURSASKaip ir kiekvienais metais „Moters pasaulis“ parodos metu „Kirpėjų ir grožio specialistų asociacija“ stebina parodos lankytojus organizuojama mados renginių gausa! Šiemet tiek grožio specialistų, tiek ir parodos svečių laukia ne ką mažiau įdomybių!

2019 m. Lapkričio 16 d. (Šeštadienį) Kauno „Žalgirio“ arenoje vyks Nuotakos įvaizdžio kūrimo konkursas.

Artėjantys Renginiai

Informaciniai partneriai

Informacija

"Kirpėjų ir grožio specialistų asociacija"
Įmonės kodas: 302328949
Adresas: Ariogalos g. 40-3, 48337 Kaunas
A/s: LT86 7300 0101 1566 7128, AB Swedbank
el.paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Asociacijos prezidentė: Jolanta Mačiulienė (tel. 8 687 29463)

OMC