KIGSA

Informacija

Skaityti daugiau...Nagų konferencija vyks 2019 m. Kovo 1 d. Žalgirio Arenoje, Atviro Lietuvos grožio specialistų čempionato KAUNAS BEAUTY 2019 metu. Tai pirmą kartą „Kirpėjų ir grožio specialistų asociacijos“ organizuojama konferencija, kurioje jūsų laukia daugybė įdomių bei naudingų pranešimų ir vizualių pristatymų manikiūro meistrams, kuriuos ves geriausi šios srities profesionalai Lietuvoje!

„Kirpėjų ir grožio specialistų asociacija“ – kirpėjus, vizažistus, manikiūrininkus ir kitus grožio srities specialistus vienijanti organizacija.

Kaip viskas prasidėjo?
Asociacija veiklą pradėjo kaip „Kirpėjų klubas“, kurios pagrindiniai siekiai buvo vienyti šalies meistrus, kartu leisti laisvalaikį, bendrauti ir dalintis patirtimi. Klubas kvietė į susitikimus ir organizavo įvairius renginius savo nariams. Per pirmuosius veiklos metus „Kirpėjų klubas“ surengė 5 narių susitikimus įvairiomis temomis ar progomis.


Svarbi data
2010 02 11 d. vykusiame visuotiniame narių susirinkime asociacija „Kirpėjų klubas“ pakeitė pavadinimą ir tapo „Kirpėjų ir grožio specialistų asociacija“.


Pasaulinė ir garbinga narystė
„Kirpėjų ir grožio specialistų asociacija“ yra pasaulinės organizacijos „OMC“ (Organisation Mondiale Coiffure) - didžiausios pasaulyje grožio organizacijos, vienijančios daugiau kaip 500 000 salonų savininkų iš 60 valstybių visame pasaulyje - narė.


Mūsų tikslai ir uždaviniai:

  • kartu su kompetentingomis Lietuvos Respublikos institucijomis formuoti ir vykdyti bendrą kirpėjų ir grožio specialistų verslo politiką, kuriant ir tobulinant jos įstatymus;
  • plėtoti asociacijos narių veiklą: atstovauti ir ginti jų ekonominius, teisinius interesus, viešinti, reklamuoti jų teikiamas paslaugas bei jų teikiamą naudą šalies ir užsienio gyventojams;
  • sudaryti kuo palankesnes sąlygas vystyti ir plėtoti kirpėjų ir grožio specialistų veiklą;
  • vienyti ir koordinuoti kirpėjų ir grožio specialistų veiklą, kad apsaugotume Lietuvos Respublikos rinką nuo nekokybiškų kirpėjų ir grožio specialistų paslaugų;
  • organizuoti mokymo, kvalifikacijos tobulinimo kursus, rengti teorines ir praktines konferencijas, seminarus, parodas, organizuoti kitus renginius, organizuoti specialistų mokymą ir tobulinimąsi, teikti jiems metodinę medžiagą ir priemones;
  • plėtoti bendradarbiavimą su analogiško pobūdžio užsienio valstybių asociacijomis, tarptautinėmis organizacijomis, aktyviai dalyvauti Lietuvos ir tarptautiniame grožio pasaulyje;
  • populiarinti bei puoselėti kirpėjo bei grožio specialistų profesijas.


Asociacijos valdybos nariai:

 • Prezidentė - Jolanta Mačiulienė;
 • Viceprezidentas - Robertas Sakalauskas;
 • Viceprezidentė ir Atvirų Lietuvos čempionatų vyr. komisarė - Daiva Jankauskaitė;
 • Užsienio reikalų ambasadorė - Jurgita Trainaitė.

Valdybos sektorių vadovai:

 • Kristina Gorodeckienė - moterų sektorius;
 • Jūratė Krištaponienė - vyrų sektorius;
 • Irma Baltrušaitienė - vizažo sektorius;
 • Inga Raudienė - blakstienų sektorius;
 • Vilija Šeputienė - antakių sektorius;
 • Margarita Sajeta-Vasilko / Diana Rakickaja - veido ir kūno tapybos sektorius;
 • Diana Bučinskienė / Jūratė Labanauskienė / Aurelija Amboltaitė - manikiūro sektorius.

Į valdybos atsakingas pozicijas patvirtinti aktyviausi asociacijos nariai, kurie prisideda savo darbu ir veikla prie asociacijos organizuojamų čempionatų, konkursų ir kitų renginių: Irena Lokcionkienė, Irena Žinevičienė, Jolita Zujienė, Rūta Zenkovienė, Birutė Pajedienė, Lidija Ivanovė, Irma Kasiukevičienė, Neringa Skirgailienė.


Rūpindamiesi kitais – rūpinamės savimi
Skaityti daugiau...
Rožinio kaspino dėžutė – tai dėžutė, į kurią renkamos aukos, skirtos asociacijos nariams paremti, įvykus nelaimei ar susirgus sunkia liga. Ši dėžutė buvo sukurta dėt to, nes vis daugiau žmonių suserga sunkiomis ligomis.. Viena iš tokių ligų - vėžys, kuris deja neaplenkia ir grožio specialistų. Dėl šios priežasties asociacija įsteigė Rožinio kaspino dėžutę, o surinktos aukos bus panaudotos paremti nelaimės ar ligos užkluptus „Kirpėjų ir grožio specialistų asociacijos“ narius. Rinkdami aukas norime parodyti solidarumą, draugiškumą ir rūpestį kiekvienam iš asociacijos narių. Asociacijos narių sprendimu rožinė aukų dėžutė keliavo per visą Lietuvą – per asociacijos narių grožio salonus ir kirpyklas. Tokiu būdu savo paramą išreiškė tiek grožio specialistai, tiek jų klientai. Džiugu,kad buvote supratingi ir rūpestingi, jūsų gerumo dėka surinkome 753.62€, buvo nuspręsta šiuos pinigėlius paaukoti „Mamų unijai“. Mielieji, ačiū jums už jūsų gerumą. Tikimės, jog ši akcija bus atnaujinta ir ateityje. Nepamirškime, jog rūpindamiesi kitais, rūpinamės ir patys savimi.

 
                                                                                    Asociacijos prezidentė Jolanta Mačiulienė

„Kirpėjų ir grožio specialistų asociacija“

Įmonės kodas: 302328949

Adresas: Ariogalos g. 40, 48337 Kaunas

A/s: LT86 7300 0101 1566 7128, AB Swedbank

www.kigsa.lt, el. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Asociacijos prezidentė: Jolanta Mačiulienė (tel.: 8 687 29 463)

Marketingo specialistė: Agnė Kvederytė (tel.: 8 637 16 178; Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.)

 

Vienas lauke ne karys...

Bendravimas, patirties dalijimasis, problemų įvardijimas bei mėginimas jas spręsti yra tai, be ko neįsivaizduojame savo asociacijos veiklos. Nuoširdžiai tikime, jog kaip ir kiekvienoje gyvenimo srityje, taip ir grožio pasaulyje specialistai susiduria su begale problemų ir sudėtingų situacijų, kurių sprendimas yra gerokai paprastesnis kuomet nesi vienas.

 

Galimybė išplaukti į plačius vandenis

Asociacijos nariai turi teisę dalyvauti tarptautiniuose čempionatuose, konkursuose ir mokymuose, kuriuos organizuoja tarptautinė grožio specialistų organizacija OMC.

 

Reali ekonominė nauda

Asociacijos rėmėjai siūlo mūsų nariams įvairias nuolaidas, išskirtines kainas ir specialius pasiūlymus.
Nariai įstoję į asociaciją gaus nario kortelę- pažymėjimą,  juridiniai asmenys - lipduką įrodantį priklausomybę Asociacijai. Fizinis asmuo galės naudotis nuolaidomis "KIGSA"  organizuojamuose įvairiuose renginiuose  ir seminaruose. Juridiniai asmenys galės taip pat naudotis šiomis nuolaidomis diferencijuotai - iki 5 asmenų salonas gauna nuolaidas visiems 5 nariams vieną kartą, sekantį seminarą  nuolaidos bus taikomos  kitiems asociacijos dalyviams, ši nuolaidų sistema - puiki galimybė pasinaudoti nuolaidomis visiems nariams.  Nuolaidos bus taikomos tik susimokėjusiems nariams.

 

Lengvesnis kelias tapti žinomu savo šalyje ir pasaulyje

Reali galimybė prisidėti prie geresnio grožio specialistų vardo populiarinimo.
Tampdami „Kirpėjų ir grožio specialistų asociacijos" nariu, Jūs gaunate galimybę tapti privilegijuotu mūsų OMC nacionalinės organizacijos bei OMC Prestižinio Klubo nariu. OMC Prestižinis Klubas vienija elitines pasaulio kirpyklas bei grožio salonus, kurių tikslas yra kurti ir pristatyti madingas šukuosenas bei įvaizdžius.

 

Patirties ir išminties mainai

Galiausiai visi esame kolegos ir turime vieni iš kitų ko pasimokyti ir kuo pasidalyti: savo meistriškumu, mintimis, idėjomis ir pan.

Būdami vieningi ir ryžtingi galime apginti savo teises, pasiekti bei iškovoti tai, ko norime.

 

Kaip tapti asociacijos nariu?

1. Užpildykite stojimo formą fiziniams asmenims arba juridiniams asmenims ir atsiųskite ją adresu Ariogalos g. 40-3, LT-48337 Kaunas arba skanuotą el.paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

2. Sumokėkite vienkartinį stojimo ir metinį mokestį pavedimu į asociacijos A/s: LT86 7300 0101 1566 7128, AB Swedbank:

FIZINIAMS ASMENIMS:
stojimo mokestis - 30 Eur.

metinis mokestis - 65 Eur.

JURIDINIAMS ASMENIMS:
stojimo mokestis - 30 Eur.
metinis mokesti - 140 Eur. (Juridiniai asmenys metinį mokestį gali mokėti dalimis kas pusmetį).

 

3. Štai taip paprastai galite tapti „Kirpėjų ir grožio specialistų asociacijos" ir tuo pačiu OMC nariu.

Kviečiame visus prisijungti prie mūsų „Kirpėjų ir grožio specialistų asociacijos" ir aktyviai dalyvauti jos veikloje.

Seno pavyzdžio nario anketos skelbiamos  negaliojančiomis, ir jos dar galioja iki  tos datos įstojusiems nariams. Ateityje visos narių formos bus pakeistos į naujo pavyzdžio anketas.

Paieška

Youtube

Facebook

Svarbu

Yulios Mironovos šukuosenų mokymai: Tekstūros. Bangos. Garbanos

Yulia Mironova

2020 m. Balandžio 6 -7 d. į Lietuvą atvyksta mūsų šalyje gerai žinoma profesionali plaukų stilistė Yulia Mironova (Rusija)! Šį kartą meistrė jums paruošė 2-jų dienų šukuosenų mokymų programą, tema „Тekstūros. Bangos. Garbanos“.

Artėjantys Renginiai

Informaciniai partneriai

Informacija

"Kirpėjų ir grožio specialistų asociacija"
Įmonės kodas: 302328949
Adresas: Ariogalos g. 40-3, 48337 Kaunas
A/s: LT86 7300 0101 1566 7128, AB Swedbank
el.paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Asociacijos prezidentė: Jolanta Mačiulienė (tel. 8 687 29463)

OMC