Svarbu

Konkursai ir seminarai

Teatralizuotų pasirodymų festivalis „MARSO KANJONAI“

Marso kanjonai
Marso kanjonai
„Kirpėjų ir grožio specialistų asociacija“ (KIGSA) jau  11-tus  metus organizuoja įvairius konkursus, renginius, šventes drauge su ilgamečiu parodų organizatoriumi UAB „Ekspozicijų centras“. Šiais metais įvyksianti tarptautinė grožio ir mados paroda „Moters pasaulis 2020“ vėl sukvies gausų būrį svečių, lankytojų bei grožio srities profesionalų į Žalgirio areną, kurios amfiteatre KIGSA organizuos meno festivalį - „Marso kanjonai“. 

Renginio metu, žiūrovų laukia teatralizuoti komandų pristatymai scenoje iki 3min. Tai bus ne konkursas, o meno festivalis, kuris ne tik nustebins, bet ir atneš naujų kūrybinių vėjų.

Renginyje gali dalyvauti visi norintys pademonstruoti savo talentą įvairiais būdais - šukuosenų ir makiažų šou, kūno tapyba, drabužių kolekcijų pristatymu, šokių pasirodymu, muzikiniu sveikinimu ir t.t. Konkrečios pasirodymų temos turi asocijuotis su festivalio pavadinimu - „Marso kanjonai“, tačiau jūsų kūrybai bei fantazijai suteikiama visiška laisvė!

REGISTRACIJOS FORMĄ RASITE ČIA!

DALYVAVIMO SĄLYGOS:

  • Pilnai paruošta 3 min. šou programa;
  • Konkrečius pasirodymus susieti su festivalio pavadinimu „Marso kanjonai“;
  • Modelių paruošimui nėra jokių konkrečių taisyklių, apribojimų, dalyvių kūrybai suteikiama visiška laisvė;Kviečiamidalyvauti salonų meistrai arba individualūs kirpėjai, vizažistai, stilistai, dizaineriai, studentai, kiti grožio specialistai taip pat meno atstovai - šokėjai, dainininkai ir kiti menui neabejingi kūrybingi žmonės;
  • Šis festivalis nėra konkursas, dalyvių komandos nesivaržys tarpusavyje. Dalyviai kviečiami pademonstruoti savo talentą bei išradingumą, tačiau visi bus pagerbti ir  jiems bus įteikti dalyvių diplomai bei padėkos.

DALYVIO MOKESTIS:

Dalyvių komanda turi sumokėti simbolinį 50 € dalyvio registracijos mokestį. Dalyvio mokestį mokėti banko pavedimu į „Kirpėjų ir grožio specialistų asociacijos“ a/s LT86 7300 0101 1566 7128, AB Swedbank. Prie mokėjimo paskirties nurodant - už festivalį „Marso kanjonai“ ir komandos pavadinimą. Bet kokie registracijos mokesčiai nebus priimami renginio vietoje. Konkursantai užsiregistravę po oficialios galutinės registracijos datos turi sumokėti papildomą 25% mokestį.

REGISTRACIJA:

Registracija vyksta iki lapkričio 1d. Užpildytą dalyvio anketą, kurioje nurodomas komandos ir pasirodymo pavadinimas, trumpas aprašymas bei kontaktiniai duomenys, prašome atsiųsti el.paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba paštu Ariogalos g. 40-3, Kaunas.

INFORMACIJA:

Vieta: „ŽALGIRIO ARENA“  Kaunas, Karaliaus Mindaugo pr. 50

Data: 2020 m. Lapkričio 14 d. (parodos „Moters pasaulis 2020“ metu); 16:00 – 18:00 val.

Organizatorius: „Kirpėjų ir grožio specialistų asociacija“

Renginio partneris ir parodos organizatorius: UAB „Ekspozicijų centras“

Dalyvio mokestis: 50 € komandai

Žiūrovams renginys NEMOKAMAS!

Daugiau informacijos: Tel. 8 687 29463 Jolanta  |  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  |  www.kigsa.lt

Paieška

Youtube

Facebook

Svarbu

VESTUVINIO ĮVAIZDŽIO KONKURSAS 2020

Vestuvinio ivaizdzio konkursasKaip ir kiekvienais metais „Moters pasaulis“ parodos metu „Kirpėjų ir grožio specialistų asociacija“ stebina parodos lankytojus organizuojama mados renginių gausa! Šiemet tiek grožio specialistų, tiek ir parodos svečių laukia ne ką mažiau įdomybių!

2020 m. Lapkričio 14 d. (Šeštadienį) Kauno „Žalgirio“ arenoje vyks Vestuvinio įvaizdžio konkursas.

Artėjantys Renginiai

Informaciniai partneriai

Informacija

"Kirpėjų ir grožio specialistų asociacija"
Įmonės kodas: 302328949
Adresas: Ariogalos g. 40-3, 48337 Kaunas
A/s: LT86 7300 0101 1566 7128, AB Swedbank
el.paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Asociacijos prezidentė: Jolanta Mačiulienė (tel. 8 687 29463)

OMC