ATVIRO LIETUVOS ČEMPIONATO „KAUNAS BEAUTY 2021“ ĮSPŪDŽIAI

Čempionatai


Praėjusį savaitgalį Kaune, įvyko grožio specialistų ir studentų  čempionatas. Kelis kartus čempionatas buvo atidėtas dėl  šalyje užsitęsusio karantino.

Dešimt metų  KIGSA bendradarbiaudama su parodų organizatoriumi UAB „Ekspozicijų centras” laukė galimybės čempionatą organizuoti parodos „BEAUTY EXPO 2021” metu. „Kirpėjų ir grožio specialistų asociacijai” nepavyko to padaryti ir iš rudenio  atkeltos į vasaros pradžią „Moters pasaulis  2021″ parodos metu. Teko priimti sprendimą organizuoti pandeminį, karantininį čempionato modulį – be žiūrovų, svečių, palydos, laikantis visų saugumo reikalavimų, greitųjų testų atlikimu prieš startą vietoje, dezinfekcija, darbas tik su med. kaukėmis. Nauja čempionato rengybos lokacija buvo UAB „Krinona” konferencijų salė. Beje, ši ilgametė draugystė ir bendrystė su šia kompanija tęsiasi ne vienerius metus. Produktyvus bendradarbiavimas davė puikų rezultą. Renginys įvyko, pavyko. Daugybė šalies grožio specialistų rinkosi į jiems skirtus pogrupius, tad konkursas buvo labai disciplinuotas bei organizuotas. Rungtis keitė rungtį, laikantis saugumo reikalavimų nebuvo jokio susibūrimo, streso. Visi atvykę turėjo  savo pasirinktą rungtį, kuriai ruošėsi taip pat labai specifiniu metu bei režimu.

Nepaisant metų laiko izoliacijos, grožio specialistai nustebino savo darbų kokybe, inovacijomis, profesionalumu. Šalies kolegijų, profesinių mokymo centrų auklėtiniai iškovojo labai daug prizinių vietų. Jiems buvo paskirti medaliai, vardiniai diplomai , taurės, rėmėjų dovanos. Apdovanojimai buvo įsteigti ir treneriams, profesijos mokytojams. Čempionato rezultatai buvo skelbiami Online režimu, apdovanojimai šiais metais įgavo naują formatą. Išvažiuojamoji apdovanojimų sesija prasidėjo po visų rezultatų susumavimų. Norint eiti į priekį, verta rizikuoti, planuose kelis kartus turėjęs čempionatas įvyko ir tapo naujų darbų pradžių įkvėpėju.

Su didžiausiu džiaugsmu pranešame – Lietuva turi labai daug jaunų talentingų žmonių, kurie ateityje įsilies į nacionalinę grožio meistrų OMC Lithuania komandą, ir atstovaus mūsų šalį OMC Europos bei Pasauliniuose čempionatuose.

Su geriausias šalies grožio specialistais visada smagu dirbti bei organizuoti jiems skirtus aukšto meistriškumo konkursus. Kasmetinis Atviras Lietuvos čempionatas „KAUNAS BEAUTY 2021!“, skirtas kirpėjams ir grožio specialistams – vizažistams, manikiūristams, blakstienų priauginimo ir natūralių antakių dizaino meistrams bei šių specialybių besimokantiems studentams sustartavo. Su didžiausiu džiaugsmu pranešame – Lietuva turi labai daug jaunų talentingų žmonių, kurie ateityje įsilies į nacionalinę grožio meistrų OMC Lithuania komandą, ir atstovaus mūsų šalį OMC Europos bei Pasauliniuose čempionatuose.

Dvi dienas trukusio čempionato metu grožio specialistai iš visos Lietuvos varžėsi net 25 -iose skirtingose rungtyse! Čempionate dalyvavo ne tik profesionalūs meistrai, bet ir grožio specialybių studentai, kurie atvyko iš: Tauragės Profesinio rengimo centro, Panevėžio Profesinio rengimo centro, Kėdainių Profesinio rengimo centro, Karaliaus Mindaugo Profesinio mokymo centro, Alytaus Profesinio rengimo centro, Klaipėdos verslo paslaugų mokyklos, Vilniaus paslaugų verslo profesinio mokymo centro bei Šiaulių Profesinio rengimo centro, Rokiškio technologijos verslo ir žemės ūkio mokykla, Jonavos politechnikos mokyklos studentija.

Čempionato metu konkursinius darbus vertino kompetentinga bei atestuota komisija, sudaryta iš pripažinimą pelniusių Lietuvos bei užsienio meistrų. Kirpėjų sektoriuje teisėjavo: Robertas Sakalauskas, Kristina Gorodeckienė, Jolita Zujienė, Olga Barkovskaja, Aušra Vitkuvienė, Irena Žinevičienė, Simonas Žilinskas, Jūratė Krištaponienė. Makiažo sektoriuje teisėjavo: Birutė Pajedienė, Irma Baltrušaitienė, Margarita Sajeta-Vasilko, Gabrielė Sabaliauskaitė. Manikiūro sektoriuje teisėjavo: Neringa Skirgailienė, Aurelija Amboltaitė, Renata Gricienė, Irma Kasiukevičienė, Diana Bučinskienė. Natūralių antakių dizaino sektoriuje teisėjavo: Simona Pajedaitė, Dalia Gečienė, Goda Savickaitė, Inga Kavalčinskienė, Kamilė Budrikaitė, Vita Radzun- Kuznecova, Elona Minkevičienė. Blakstienų priauginimo sektoriuje teisėjavo: Lina Trečiokaitė, Aistė Cikanavičė, Vaida Ramanauskaitė, Inga Steponaitienė, Oksana Černiūtė, Ana Kernovič, Agnė Lumpickaitė, Jolita Kibišienė. Vyr. čempionato komisarė – Daiva Jankauskaitė.

„Kirpėjų ir grožio specialistų asociacijos“ prezidentė Jolanta Mačiulienė nori padėkoti ir toms, kas prisidėjo prie tokios svarbios ir reikšmingos šventės puikiai atliktu darbu. Tariu ačiū mūsų KIGSA komandos narėms: Jūratei Miliauskienei, Dianai Sakalauskienei, Daivai Linauskaitei- Kupstienei, Jūratei Masiulienei, Svajūnei Banuškevičienei, Ingai Bagdonaitei- Balevičienei, Rūtai Zenkovienei, Kotrin Tracuk- Matulevičienei, Vaidai Ramanauskienei, Dovilei Zaukevičiūtei, Lidijai Ivanovei, Juditai Andriuškevičienei, Aurelijai Miliauskaitė.

Tariame didelį AČIŪ visiems konkursų ir čempionato dalyviams, renginio partneriams bei rėmėjams ir tikimės sukviesti visus kitais metais vėl į tradicinį KIGSA organizuojamą grožio specialistams skirtą čempionatą. Iki kitų metų!


REMĖJAI BEI PARTNERIAI

ATVIRO LIETUVOS ČEMPIONATO GENERALINIS RĖMĖJAS – UAB “KRINONA” – tai pirmaujantis profesionalių grožio prekių parduotuvių „Cascada“ tinklas Lietuvoje. Išskirtinis visame pasaulyje garsiausių prekinių ženklų asortimentas skirtas grožio salonų meistrams!

KOUKLA – profesionali blakstienų ir antakių laminavimo kosmetika, bei priemonės skirtos priežiūrai namuose.

SELECTIVE PROFESSIONAL – tai aukščiausios kokybės, Italijoje pagamintos profesionaliosios plaukų priežiūros priemonės. Jau daugiau negu 10 metų patirties Lietuvos grožio industrijos rinkoje.

UAB „Skainera“ – oficiali Mereneid-Sari ir Ritzy nails atstovė Lietuvoje. Prekiaujame profesionale nagų priežiūros kosmetika, teikiame mokymus manikiūro meistrams, konsultuojame, padedame ruoštis čempionatams.

UAB “IRVINA” – organizuoja nagų priauginimo, modeliavimo, aparatinio manikiūro bei nagų dailės mokymus.

„Bee Professional” – tai profesionalams skirta UV gelių nagams linija, pagaminta Europoje.

UAB “Prestižo linija” – pagrindinė veiklos kryptis mažmeninė ir didmeninė prekyba profesionaliomis plaukų priežiūros priemonėmis, kirpėjų įrankiais bei aksesuarais, ir jų priedais.
Daugiau nei 27 metų mūsų įmonė sėkmingai atstovauja aukščiausios kokybės prekinius ženklus: LISAP MILANO – Italų gamintojo profesionali plaukų kosmetika.
UAB “Prestižo linija” Sėkmingai vykdo veiklą visoje Lietuvoje.

UAB “SUGIHARA PRO”, su prekiniu ženklu, profesionalių plaukų produktų linija “KEMON “
“KEMON”–
italų šeimos Nocentini 1959 metais įkurtas verslas. “KEMON”yra tikras matomas grožis. Nauji grožio standartai. Tai švari ir tvari profesionali kosmetika grožio pramonėje. “KEMON” produktai – unikalus ir inovatyvus mokslo ir gamtos derinys.

Daivos Linauskaitės-Kupstienės „Daivo art studija”.

Ekspozicijų centras, UAB – parodos Kaune.
UAB „Ekspozicijų centras“ Lietuvoje veikia nuo 1994 metų parodų organizavimo ir stendų įrengimo srityse. Įmonė yra viena iš didžiausių parodų sektoriuje veikiančių įmonių pagal surengiamų parodų Lietuvoje bei originalių stendų įrengimo Lietuvoje ir užsienyje skaičių.

“Kotrin Nails Studio” – tai vienas didžiausių nagų estetikos mokymų centrų Pietų Lietuvoje.

“AKIS” – tai Vilkaviškyje įkurti grožio stilistikos namai, kurie pasižymi išskirtine atmosfera, ramia moteriška harmonija bei paslaugų kokybe.

“Lash Expert Academy”

Pristatome Atviro Lietuvos čempionato rėmėją – Bio Circle Balticum .
Profesionalūs biotechnologijų įmonės Bio Circle Balticum kuriami valymo ir dezinfekavimo produktai griauna stereotipus – daugiau jokio ilgo ir kenksmingo paviršiaus valymo. Bio Circle gamina saugius aplinkai, gamtai ir sveikatai produktus, kurie užtikrina nepriekaištingą švarą bei apsaugo jūsų ir klientų sveikatą.

MB Karališkas grožis” arba kitaip Anos Kernovič prisistatymas soc. tinkluose kaip ANNY’S LASHES” užsiima elektronine prekyba grožio priemonėmis blakstienų priauginimui bei neformaliuoju suaugusiųjų švietimu.

UAB “Salon24”.

„Reuzel“ prekės ženklo kūrėjai „Leen“ ir „Bertus“ įkūrė „Schorem“ – senosios mokyklos kirpyklą, skirtą tik vyrams. „Schorem“ buvo populiarus tarp rokerių, motociklininkų ir tikrų džentelmenų.

DOLCE AMOR
Geriausi ir prabangiausi desertai Lietuvoje. Viskas sukurta su meile. Verslas gimęs iš dvejų žmonių meilės, tai mūsų aistra. Tai daugiau nei desertas !

Studija IKVA” – ir jų produktas ,LASH VITAE linija sukurta blakstienų ir antakių priežiūrai.

MS Akademija. Makiažo ir šukuosenų akademija.

Hayejin Cosmetic.

Beautydrugs kosmetika.

Taip pat kviečiame ir peržiūrėti akimirkas iš čempionato!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.