ATVIRO LIETUVOS ČEMPIONATO „KAUNAS BEAUTY 2023“ ĮSPŪDŽIAI

Čempionatai


Pats svarbiausias grožio bendruomenės metų renginys Atviras Lietuvos čempionatas „Kaunas Beauty 2023” įvyko!

Kaip ir kiekvieną ankstyvą  pavasarį taip ir vasario 24-26d. parodos „Beauty expo 2023” metu  Kigsa „Kirpėjų ir grožio specialistų asociacija” suorganizavo  jau 14-tą Atvirą Lietuvos čempionatą grožio specialistams „Kaunas Beauty 2023”. Šiais metais čempionatas sulaukė  rekordinio dalyvių skaičiaus. Beveik trys šimtai meistrų iš mūsų bei kitų šalių, Ukrainos, Estijos, Islandijos, Anglijos atvyko dalyvauti ir laimėti. Nuo ankstyvo ryto arena ūžė kaip bičių avilys. Nuo modernių kirpimų iki klasikos, antakių dizaino, blakstienų priauginimo,laminavimo, manikiūro – pedikiūro, vizažo bei kirpėjų sektoriai buvo užpildyti dalyviais. Čempionato aikštelėje rungtis keitė rungtį.

Daugelio akyse suspindo džiaugsmo ašaros išgirdus savo pavardę. Na o tie, kurie nelaimėjo šiais metais, žadėjo grįžti sekančiais, į jau jubiliejinio 15-to čempionato aikštelę.

Kaip smagu buvo sulaukti  apdovanojimų šventės su labai daug daug rėmėjų ir draugų dovanų, medaliais, diplomais, nugalėtojų Grand Prix taurėmis. Apdovanoti teisėjai,treneriai, svečiai, kurie teisėjavo bei padėjo pasiruošti  savo šalių komandoms. Pagerbti šalies profesinio mokymo centrai bei visi padėję organizuoti šiuos didžiuosius renginius. Daugelio akyse suspindo džiaugsmo ašaros išgirdus savo pavardę. Na o tie, kurie nelaimėjo šiais metais, žadėjo grįžti sekančiais, į jau jubiliejinio 15-to čempionato aikštelę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *