FOTO KONKURSAS „METŲ PRIAUGINAMŲ, PRIDĖTINIŲ PLAUKŲ MEISTRAS 2021 – REGISTRACIJA

Metų pridėtinių, priauginamų plaukų meistras 2021 KONKURSAI

NAUJIENA! Pridėtinių, priauginamų plaukų meistrų dėmesiui! Pirmą kartą grožio specialistų foto konkurse yra vieta ir jūsų darbams. Skelbiamas foto konkurso darbų „METŲ PRIDĖTINIŲ, PRIAUGINAMŲ PLAUKŲ MEISTRAS 2021“ titului laimėti.

Foto konkurso kategorijos, kuriose galima varžytis:

CLIP IN HAIR – GLAMOUR

Plaukų šukuosenos formavimas su pridėtinių plaukų pagalba (natūralių arba sintetinių). Nuotrauka turėtų būti pateikta kokybiška, meniška. Būtina pateikti dvi nuotraukas, prieš ir po šukuosenos sukūrimo.

CLIP IN HAIR – FANTAZY

Plaukų šukuosenos formavimas su pridėtinių plaukų pagalba (natūralių arba sintetinių). Nuotrauka turėtų būti pateikta kokybiška, meniška. Šios kategorijos reikalavimas naudoti ne tradicines spalvos, bet įvairiaspalvius plaukus, jų panaudojimo šukuosenai, sprendimai. Vertinama bus įdomiausi, kūrybiškiausi, kreatyviaus, inovatyvūs sprendimai. Jų komponavimas ir pateiktis ir temos atitikmuo. Kaip papildomą priedą vertinimui būtina pateikti nuotrauką prieš ir po šukuosenos kūrimo.

PRE BONDED HAIR – GLAMOUR

Pagrindinis reikalavimas dalyviams: plaukų priauginimo rezultatas po plaukų priauginimo. Nuotrauka turėtų būti pateikta kokybiška, meniška. Būtina pateikti nuotrauką prieš ir po plaukų priauginimo. Būtina pateikti nuotrauką kaip atrodo priauginimo vieta, kurioje aiškiai matytųsi atlikta technika. Plaukų priauginimas galimas visomis technikomis.

PRE BONDED HAIR – FANTAZY

Pagrindinis reikalavimas dalyviams: plaukų priauginimo rezultatas po plaukų priauginimo. Nuotrauka turėtų būti pateikta kokybiška, meniška. Būtina pateikti nuotrauką prieš ir po plaukų priauginimo. Būtina pateikti nuotrauką kaip atrodo priauginimo vieta,  kurioje aiškiai matytųsi atlikta priauginimo technika. Plaukų priauginimas galimas visomis technikomis. Vertinama bus idėjų inovatyvumas, kūrybiškumas, sprendimų pasirinkimas.

HAIR EXTENSIONS – EXTREME

Pagrindinis reikalavimas dalyviams – sukurti kardinalų plaukų priauginimo įvaizdį. Ypatingas dėmesys vertinant bus kaip iš neįmanomo galima sukurti įmanomą plaukų priauginimo stilių įvaizdį. Skirtingi plaukų ilgiai, nuo trumpiausių, juos priauginant ir sukuriant ilgų plaukų įvaizdį. Taip pat sukuriant kelių ar keleto spalvų plaukų stiliaus įvaizdį. Būtina siųsti darbo foto. Prieš ir po, pilnas įvaizdis ir foto, kurioje matytųsi panaudota priauginimo technika. Nuotrauka turi būti pateikta kokybiška, meniška. Plaukų priauginimas galimas visomis technikomis.

!

DAUGIAU INFORMACIJOS

8 687 29 463 / info@kigsa.lt

REGISTRACIJA

Registracija vyksta iki 2021 m. Kovo 1 d.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *