KIGSA OMC LITHUANIA KOMANDA – OMC HAIRWORLD PASAULIO ČEMPIONATE (2023.09.10 -11 d.)

Čempionatai


Šiais metais susirinko gausi ir stipri, KIGSA OMC LITHUANIA, nacionalinė grožio specialistų komanda, kurių yra net 20 grožio meistrų – olimpiečių!

Tai bus įdomiausia ir gražiausia istorija, kuri bus papasakota po OMC Hairworld čempionato! Nė vienas iš mūsų nežinome šio čempionato baigties.mTačiau didžiausia pagarba šiems KIGSA OMC LITHUANIA nacionalinės komandos nariams už ryžtą vasarą iškeisti į varginančias treniruotes. Už išlaidas, kurios yra kiekvieno dalyvio labai labai didelė investicija ruošiantis, treniruojantis šiai pasaulinei grožio specialistų olimpiadai. Ačiū tariam mūsų grožio olimpiečiams! Jūs jau esate čempionai, nes išėjote iš komforto zonos, metėte iššūkį sau ir vykstate į čempionatą siekti pergalių. Jūs esate geriausi ir tai įrodysite rugsėjo mėn.10-11d. Paryžiuje! Drauge su komanda vyksta komandos vadybininkė Jūratė Bubnytė-Miliauskienė, Kigsa čempionatų vyr. stebėtoja Rūta Zenkovienė, palaikymo komanda, pernai metų 5 vietos Fantasy hairstyle rungtyje laimėtoja Ingri Da, Karaliaus Mindaugo mokymo centro kirpimo skyriaus vedėja Vaidilutė Venskutonienė. Vyksta dirbti į čempionatą ir mūsų KIGSA OMC LITHUANIA atestuoti teisėjai ir treneriai Irma Bal, Robertas Sakalauskas, Irena Žinevičienė Vaida Kamarauskiene Birutė Pajedienė.

Iš visos širdies sveikiname juos ir labai linkime sėkmės OMC Hairworld pasaulio čempionate, 2023.09.10 -11 d. Paryžiuje. Mes tik drauge, tik kartu, galime dar daugiau!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *