KLAIPĖDOJE VYKS KONKURSAS ŠEIMOMS – KŪRYBIŠKIAUSIA ŠEIMA (2023.11.25.)

KONKURSAI

Grožio kūrimo konkursas šeimai, kuris vyks Klaipėdoje, Parodos MOTERS KODAS 2023 metu

KIGSA siūlo mūsų šalies šeimoms, talentingiems ir gabiems vaikams bei jų tėveliams išbandyti jėgas naujame konkurse „KŪRYBIŠKIAUSIA ŠEIMA”. Šis pasiūlymas ir kvietimas skirtas šeimoms: mamoms ar tėčiams, broliams ar sesėms, dukroms ar sūnums. Užduotys bus susijusios su grožio kūrimu. Dalyvių sukurtą ir pademonstruotą rezultatą vertins komisija, sudaryta iš įvairių sričių profesionalų.

Šiuo naujuoju ir jau antrą kartą Kigsa organizuotu konkursu norima rasti talentus šeimose. Atradus juos paskatinti rinktis grožio profesiją, o gal keisti jau turimą. Tai kvietimas dalyvauti talentingus šeimų narius pademonstruoti savo gebėjimus. Labai laukiame ir raginame registruotis į jį šeimas neturinčias grožio specialisto profesijos ir grožio specialistų šeimas! KIGSA organizacija padeda atrasti ne tik gabius grožio profesijos specialistus.Šiuo konkursu norime padėti apsispręsti, o gal atrasti užslėptą talentą šeimų atstovams, o atradus motyvuoti rinktis grožio specialisto profesiją. Gal būt, šiame konkurse „prisimatavus” profesiją praktiškai, dar labiau motyvuosime dalyvius grožio profesijos siekimo.

KIGSA organizacija, per savo darbo ir veiklos 14-ką metų padėjo atsiskleisti ne vienam Lietuvos, Europos ir Pasaulio prizininkui. Tai daugelis žinomų savo profesijos srityje specialistų: kirpėjų, vizažo, antakių dizaino ar manikiūro meistrų. Registruotis gali šeimų nariai: mamos ar tėčiai,dukros ar sūnūs.
Svarbu, kad būtų sudarytas šeimyninis duetas. Pačios šeimos nusprendžia ką deleguoti į šį konkursą.
Konkurso tema ” Ant Kalėdinės eglutės” pagal šeimos ruošiasi iš anksto. Apranga, aksesuarai, reikalingi rekvizitai temą pademonstruoti.

Ką reikės atlikti ? Pirma užduotis sukurti šukuoseną atsivestam savo modeliukui. Antra užduotis sukurti makiažą modeliukui. Modeliukas gali būti šeimos atstovas .Konkurse gali dalyvauti visa šeima.
Kas bus vertinama? Temos geriausiai išpildytą temą-plaukų stilistika,makiažas,sukurtas bendras įvaizdis. Kas leidžiama? Plaukų stilius: kasos su įvairiais pynimų būdais, garbanos jas formuojant su įv. plaukų formavimo įrankiais /žnyplėmis, garbanojimo, gufravimo. Ko neleidžiama? Iš anksto pagaminti paruoštukai plaukams. Neleidžiama atsinešti tokių priedų, kuriuose būtų jau padarytos šukuosenos detalės – įv.gumelės su paruoštukais/kaselėmis,garbanėlėmis/. Plaukų stilių privaloma kurti konkurso aikštelėje.

Laikas skirtas darbui: 1.5 val šukuosenos ir makiažo kūrimui vienu metu. Dirba prie įvaizdžio kūrimo vienu metu komanda.Vieni kitiems gali asistuoti, padėti. Davus konkurso pradžios startą aikštelėje bus kuriamos konkurso temos „Ant Kalėdinės eglutės” savos versijos.

Kas leidžiama? Galima – piešti ant modelių veidų su veido dažais piešinukus, raitinukus.
Galima – naudoti įv.aksesuarus juos klijuojant: akmenėlius, swarovskius ,blizges detalytes.
Leidžiama: naudoti iš anksto padarytas detales jas priklijuojant ant veido/makiažą kurti privaloma konkurso metu. Galima iš anksto pasigaminti aksesuarus įvaizdžio paryškinimui, papildymui ir juos panaudoti jau po plaukų įvaizdžio sukūrimo ir makiažo užduočių. Pilnam įvaizdžiui užbaigti pridedant norimus aksesuarus bus duodamos papildomos 5 minutės po plaukų ir makiažo užduočių atlikimo. Bendras konkurso laikas – 1,5val.: plaukai, makiažas, užbaigimo fazė – 5 min. Po komandos STOP visi dalyviai susitvarkę darbo vietą palieka konkurso vietą ir laukia komisijos vertinimų. Po vertinimų bus suskaičiuoti visų pogrupių visų dalyvių balai. Po to bus visi dalyviai pagerbti dalyvio diplomais, rėmėjų dovanėlėmis.

Registruotis gali visi šeimos nariai. Šie reglamento reikalavimai sukurti specialiai šiam šeimos konkursui. Registracijos formoje nurodykite savo vaikų amžių. Pagal amžiaus grupes bus suskirstyti dalyviai į 3 pogrupius. Registruotis galima nuo 7 iki 17 metų!
Konkurso registracijos kaina šeimai – 50 eurų. Ne veltui sakoma, kad grožis išgelbės pasaulį. Tokiu gražiu šūkiu susitinkameKlaipėdoje, Parodos MOTERS KODAS 2023 metu, lapkričio 25d. Konkurso dalyvių laukia iškilmingas visų pagerbimas. Bus išrinkti savo pogrupiuose 1-3 vietų laimėtojai. Daugiausia iš visų pogrupių vertinimo balų surinkusi šeima,bus apdovanota šio konkurso Grand Prix.

DAUGIAU INFORMACIJOS:
Tel. 8 687 29463 / info@kigsa.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *