LIETUVIŲ ĮSPŪDŽIAI IŠ PASAULINIO GROŽIO SPECIALISTŲ ČEMPIONATO PARYŽIUJE | KIGSA

LIETUVIŲ ĮSPŪDŽIAI IŠ PASAULINIO GROŽIO SPECIALISTŲ ČEMPIONATO PARYŽIUJE

OMC HairWorld Championship Paris 2019 Čempionatai

Rugsėjo 14 – 16 dienomis vyko ko gero reikšmingiausias metų renginys grožio specialistams – Pasaulinis čempionatas „OMC HAIRWORLD PARIS 2019“. Kaip ir kiekvienais metais, Lietuvą atstovavo „Kirpėjų ir grožio specialistų asociacijos“ delegacija, sudaryta iš savo srities profesionalų. Šiemet lietuvių meistrai varžėsi moteriškų šukuosenų, vyriškų kirpimų bei natūralių antakių dizaino srityse. Smalsu sužinoti kaip jiems sekėsi? Tuomet skaitykite toliau!

Inga Bagdonaitė-Balevičienė su pirmuoju konkursiniu darbu „Prestige Gala Style“ kategorijoje, kurioje varžėsi per 30 meistrų, aplenkė Kazachstano, Norvegijos, Ukrainos, Airijos, Kanados, Baltarusijos komandas (į komandą įeina trys kirpėjai). Jos sukurtas įvaizdis dalinasi 12-ąja vieta su kirpėja iš Italijos (surinko vienodus vertinimo balus). Svaiginantis debiutas! Su antruoju konkursiniu „Prestige Bridal Style“ darbu mūsų šalies atstovė užėmė garbingą 17-tą vietą. Jaunasis talentas – Artiom Kikot – dalyvavo „Junior“ kategorijose, analogiškuose turuose, tik šukuosenas kūrė ant manekeno galvos. Artiom kategorijose dalyvavo jaunieji meistrai iš Kinijos, Vokietijos, Italijos, Kroatijos, Taivano ir kt. Didžiuojamės tokiu Pasauliniu debiutu – sveikiname Artiomą, jo profesijos mokytoją Iloną, dėkojame Sigutei Kutienei ir „Vilniaus profesinio rengimo centro“ bendruomenei už tai, kad jūs ne tik puikiai paruošiate jaunuosius meistrus, bet ir suteikiate jiems galimybę dalyvauti tarptautiniuose konkursuose.

Vyriškų kirpimų kategorijoje Lietuvą atstovavo Lidija Ivanovė ir Violeta Lebedevienė – meistrės atliko po du konkursinius darbus – „Fade“ ir „Skin Fade“ kategorijose. Mūsų šalies meistrių laukė išties nelengva užduotis – jos susirėmė su daugkartiniais Pasaulio čempionatų prizininkais iš Rusijos, Italijos, Vokietijos, Lenkijos ir kt. Merginos neliko nepastebėtos – jos užėmė vietas jau po pirmojo dešimtuko!

Susumavus rezultatus paaiškėjo, jog Lietuva turi net dvi Pasaulio čempiones!

Didžiausia čempionato sensacija tapo pirmą kartą suorganizuota natūralių antakių dizaino rungtis, kuri pasižymėjo itin didele dalyvių gausa – dalyvavo bene 40 meistrų iš viso pasaulio! Susumavus rezultatus paaiškėjo, jog Lietuva turi net dvi Pasaulio čempiones – sidabro medalio laimėtoją Ingą Kavalčinskienę ir bronzos medalio laimėtoją Godą Savickaitę! Didžiuojamės tokiais aukštais mūsų šalies atstovių pasiekimais! Taip pat sveikiname puikiai debiutavusią ir 12-ąją vietą pelniusią natūralių antakių dizaino meistrę Olgą Matuzevičienę.

Apdovanojimus pelnė ir asociacijos narės. Garbės raštą gavo ilgametė KIGSA marketingo specialistė Agnė Kvederytė, o už nuopelnus ir lojalumą KIGSA organizacijai, medaliu ir garbės raštu apdovanota Jūratė Krištaponienė.

Šiemet į Pasaulinį čempionatą kartu su konkursantais vyko mūsų šalies teisėjai: Irena Žinevičienė (vyrų kategorija), Robertas Sakalauskas ir Kristina Gorodeckienė (moterų kategorija), Birutė Pajedienė bei Irma Baltrušaitienė (estetikos kategorija). Taip pat į čempionatą vyko ir asociacijos prezidentė Jolanta Mačiulienė bei gausi palaikymo komanda. Kartu vyko ir drabužių dizainerė Rigonda Užpalevičienė, kurios kurta suknelė ir menininkės Agnės Rynkevič rankų darbo papuošalai padėjo Ingai sukurti „Prestige Gala Style“ įvaizdį. Antros suknelės autorė – Agnė Baltinė. Didelį ačiū tariame Ingai Bulsytei – tai žmogus orkestras – ji ne tik fotografavo konkursantus, bet ir kūrė jiems makiažus! Dėkojame ir Neringai Norbutaitei Mažeikienei bei jaunajai kartai, Rigondos vaikams, už mūsų konkursantų palaikymą.

Ką gi, vienas čempionatas jau baigėsi – belieka pradėti ruoštis kitiems metams. Džiugu, kad šiemet šis meilės miestas mūsų mažai šaliai buvo toks dosnus!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *