LIETUVIŲ PERGALĖS OMC EUROPEAN CHAMPIONSHIP 2021

Čempionatai

Neseniai įvyko ko gero reikšmingiausias metų renginys grožio specialistams – čempionatas „OMC EUROPEAN CHAMPIONSHIP 2021“. Kaip ir kiekvienais metais, Lietuvą atstovavo maža „Kirpėjų ir grožio specialistų asociacijos“ delegacija, sudaryta iš savo srities profesionalų. Ilgas pandeminis laikotarpis atsiliepė nuotaikoms bei finansams ne tik mūsų šalies grožio bendruomenei, bet ir viso pasaulio meistrams. Įdomu sužinoti kaip jiems sekėsi? Tada skaitykite toliau!

Į OMC Europos čempionatą užsiregistravo nedidelė grupelė nacionalinės grožio specialistų komandos narių. Kaip žinia merginos laimėjo net tris sidabro medalius bei bronzos medalį. Marinos Sivinskienės darbai – užėmę prizines 2-ąsias vietas OMC Europos čempionate – nuotakos komercinis makiažas bei dūminis makiažas. Irma Baltrušaitienė su Neoniniu makiažu tapo prizininke. Ji su šiuo naujos rungties darbu laimėjo 3 vietą ir bronzos medalį. Margarita Sajeta-Vasilko su Body painting darbu pelnė antrąją vietą bei sidabro medalį OMC Europos čempionate 2021.

Susumavus rezultatus paaiškėjo, jog merginos laimėjo net tris sidabro medalius bei bronzos medalį!

Marina Sivinskienė – 2 VIETA

Kategorijoje nuotakos komercinis makiažas bei dūminis makiažas

Irma Baltrušaitienė – 3 VIETA

Kategorijoje neoninis makiažas

Margarita Sajeta-Vasilko – 2 VIETA

Kategorijoje body art

Be minėtų prizininkių į šį čempionatą savo darbus pateikė Evita Žemoitytė – antakių dizaino kategorija – garbinga 6-ta vieta, bei Oksana Ruseckienė patekusi į dešimtuką. Inga Bagdonaitė-Balevičienė dalyvavo Gala style šukuosenos kategorijoje ,o Violeta Lebedevienė – vyriškame kirpime. Šį kartą ne visoms mūsų meistrėms buvo skirtos prizinės vietos, tačiau jų darbais kviečiame pasimėgauti darbų galerijoje.

Darbai darbus veja, o komanda jau po truputi ruošiasi rudeniui , OMC Pasaulio čempionatui. Tad linkime mūsų meistrams sėkmės ir stiprybės.