LIETUVOS KIRPĖJUS TRENIRAVO PASAULIO ČEMPIONĖ IŠ RUSIJOS

Tatjana Burenina NAUJIENOS

Visą savaitgalį vykusiose treniruotėse kartu su aukščiausios kategorijos atestuota didžiausios pasaulyje grožio organizacijos OMC (Organisation Mondiale Coiffure) teisėja Tatjana Burenina dalyvavo

Lietuvos meistrų komanda, kurią sudaro stipriausi šalies kirpėjai iš Kauno, Vilniaus, Marijampolės ir kitų šalies miestų. Moterų komanda ruošėsi individualiems vestuvinių ir vakarinių šukuosenų bei ilgų plaukų techninio šukavimo turams. 

Pasak pasaulio čempionės Tatjanos Bureninos, mūsų šalies meistrai per šias trijų dienų treniruotes parodė tikrai neblogus rezultatus, tačiau skatino neužmigti ant laurų ir dar daugiau dirbti. Visas treniruočių dienas kartu su meistrais, besiruošiančiais pasaulio čempionatui, kartu mokėsi ir dirbo būrys šalies kirpėjų, kurie buvo supažindinti su naujausiomis ilgų plaukų moterų saloninio šukavimo tendencijomis bei technikomis. Nepaisant ilgų mokymų, kurie trukdavo beveik visą dieną, visomis seminarų – treniruočių dienomis nuotaika buvo iš tiesų darbinga ir pakili, meistrai noriai bendravo ir konsultavosi tarpusavyje, taip pat įdėmiai klausė pasaulinio lygio trenerės bei teisėjos iš Rusijos pastabų.

Asociacija skatina visus norinčius prisidėti prie Lietuvos dalyvavimo pasauliniame kirpėjų čepmionate nedvejoti ir prisijungti prie jų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *