LIETUVOS NACIONALINĖS GROŽIO SPECIALISTŲ KOMANDOS TRIUMFAS OMC WORLD CUP PARIS 2017 ČEMPIONATE | KIGSA

LIETUVOS NACIONALINĖS GROŽIO SPECIALISTŲ KOMANDOS TRIUMFAS OMC WORLD CUP PARIS 2017 ČEMPIONATE

OMC WORLD CUP PARIS 2017 Čempionatai

Šių metų rugsėjo mėn. 16-18 d. Prancūzijos sostinė Paryžius ir didžiausia tarptautinė paroda MCB sukvietė tūkstančius grožio specialistų iš viso pasaulio. Na, o KIGSA, Lietuvos „Kirpėjų ir grožio specialistų asociacija“ vyko į OMC WORLD CUP PARIS 2017 čempionatą, į kurį delegavo tris kirpėjus ir tris vizažo meistrus bei atestuotus OMC teisėjus, kurie dvi čempionato dienas vertino per tūkstantį įvairių grožio specialistų kategorijų konkursinių darbų iš 47 pasaulio šalių.

Čempionato dalyvės vizažistės – Irma Baltrušaitienė, Gabrielė Sabaliauskaitė ir Elona Minkevičienė rungėsi nuotakos makiažo rungtyje. Mūsų merginos savo darbu ir subtiliu bei išskirtiniu modelių įvaizdžiu sužavėjo teisėjus ir iš beveik 70 šios rungties dalyvių užėmė garbingas vietas – pateko į stipriausiųjų Pasaulio vizažistų penketuką: Irma Baltrušaitienė – 4 vieta, prieš du metus Irma parvežė į Lietuvą Europos čempionato aukso medalį. Savo modelio suknelės idėją papasakojo dizainerei Linai Narbutienei, kuri ją ir pasiuvo, papuošalus kūrė Simona Brazdžionytė,o konkursinę šukuoseną sukūrė Irena Žinevičienė. Gabrielė Sabaliauskaitė tokio aukšto lygio čempionate dalyvavo pirmą kartą ir savo nerealiu darbu sužavėjo teisėjus, kurie skyrė merginai 5-tą prizinę vietą. Prieš papildant Nacionalinę grožio specialistų komandą jauna, bet talentinga mergina, daugelį kartų yra laimėjusi prizines vietas Atviruose Lietuvos grožio specialistų čempionatuose. Gabrielės modelio suknelė „Crystal design“ iš salono „Diva“, na, o įspūdingu galvos papuošalu pasirūpino Elvyra Monginienė – papuošalas buvo išskirtinis bei vienintelis visų dalyvavusių modelių tarpe.

Stiprių konkurentų mūsų meistrai neišsigando ir ankščiau bei savo profesionalumą demonstravo ankstesniuose tarptautiniuose čempionatuose

Ne mažiau įdomesnė kova vyko ir kitose pasaulio čempionato rungtyse. Moterų madingoje kategorijoje „Dieninė-vakarinė šukuosenos“ mūsų komanda, kurią sudarė: Robertas Sakalauskas, Dainutė Petrauskienė bei Aušra Vitkuvienė, buvo įvertinta prizine penktąja vieta komandinėje įskaitoje, o individualioje dieninės šukuosenos rungtyje kirpėjas Robertas Sakalauskas laimėjo sidabro medalį ir aplenkė stiprius varžovus iš Rusijos, Italijos, Slovėnijos ir kitų šalių. Stiprių konkurentų mūsų meistrai neišsigando ir ankščiau bei savo profesionalumą demonstravo ankstesniuose tarptautiniuose čempionatuose. Robertas prieš trejus metus laimėjo bronzos medalį OMC Pasaulio čempionate, Aušra pernai iš Europos čempionato į Lietuvą parvežė prizinę penktąją vietą, na, o mūsų tautietė Dainutė Petrauskienė savo meilę ir patriotizmą užtvirtino atstovaudama mūsų šalį, nors jau daug metų talentinga moteris gyvena ir dirba Airijoje, kurioje yra tapusi daugkartine čempione. Ji ir šį kartą buvo kviečiama atstovauti Airijos komandą, bet Dainutė pirmenybę skyrė savo gimtąjai šaliai. Drauge su ja atskrido vienas žinomiausių Airijoje fotografų, lietuvis Džerinaldas Lukošius.

Kaip visuomet KIGSA komanda nusiteikusi darbingai, tad drauge skrido grožio ir įvaizdžio specialistai. Kirpėjų komandos modelių įvaizdį kūrė dizainerė iš Rusijos Vasilisa Baklashova, makiažu atestuota OMC makiažo sektoriaus teisėja ir trenerė Birutė Pajedienė, kuri dvi čempionato dienas dirbo ir konkursantų vertinimo komisijoje, bei jos dukra, vizažo specialistė Simona Pajedaitė. Moterų komandos konkursiniams darbams pasirengti talkino treneris iš Rusijos Dmitry Toptun.

…Tai neįprastas formatas, kur kirpėjai, kartu su italų stilistų bei fotografų komanda kūrė ivaizdžius kartu, be išankstinio pasiruošimo.

Taip pat patirtais įspūdžiais Venecijoje dalinasi kirpėjas Robertas Sakalauskas: „Venecijos kongresas – tai elito renginys, kuriame susitiko geriausi iš geriausių. Patirti teigiami įspūdžiai, gautos naujos įdomios idėjos. Jeigu vyks 3-iasis kongresas, tikrai patariu visiems Lietuvos meistrams jame sudalyvauti!“. Jūratė Krištaponienė teigia, jog šios kelionės įspūdžiai yra nenupasakojami. „Tas, kas nedirba šioje srityje, niekuomet mūsų nesupras, reikia pabūti ten, kad galėtum bent isivaizduoti, kas dedasi grožio industrijoje! Vis dar esu euforijoje, sunku atsitokėti nuo tokios gausybės žinių. Buvo labai smagu pabendrauti ir pamatyti tokio aukšto lygio meistrus bei jų darbus, tai išvysti tenka tikrai ne kasdien!“. Olga Barkovskaja prisideda prie kolegų pastebėjimų ir teigia, jog tai buvo puiki kelionė, kurios metu teko susitikti su talentingais specialistais: „Pirmą kartą istorijoje pilnas įvaizdžio kūrimas vyko visų susirinkusiųjų akivaizdoje – tai neįprastas formatas, kur kirpėjai, kartu su italų stilistų bei fotografų komanda kūrė ivaizdžius kartu, be išankstinio pasiruošimo. Visa tai man padarė labai didelį ispūdį: nuostabi organizacija, seminarai bei istorinė vieta, kurioje vyko visi renginiai. Gavau daug informacijos ir daug gerų emocijų, kurios pripildė mane visą nuo tos kūrybingos energetikos!“. Irena Žinevičienė teigia, jog „tai kas buvo pamatyta ir pajausta Venecijoje buvo įspūdinga! Tiek daug šiuolaikištų ir įdomių aukšto lygio meistrų darbų pamatyta… Kirpėjų, stilistų, visažistų bei fotografų komandinis darbas pateikė labai gražius bei inovatyvius sprendimus. Be to, visas kongresas buvo suorganizuotas puikiai – tai didelis darbas sukviesti tokio lygio meistus ir viską taip profesionaliai pateikti žiūrovams. Tai, kas buvo pamatyta ir išgirsta, dar ilgai grįš vėl ir vėl. Buvo puiku!“.

…Vieni kitus sveikina, drauge džiaugiasi ir žinoma laukia kitų čempionatų

Trys mėnesiai intensyvaus darbo vainikavo mūsų meistrų pasirodymą įspūdingom pergalėm, tad po oficialios apdovanojimų ceremonijos dar ilgai netilo džiaugsmo šūksniai ir kolegų sveikinimai iš kitų šalių. Kova vyko tik čempionato aikštelėje,o pagarba vieni kitiems ir įvertinimas didelėje grožio specialistų šeimoje turi savas tradicijas – vieni kitus sveikina, drauge džiaugiasi ir žinoma laukia kitų čempionatų. Moterų sektoriaus atestuota OMC teisėja Daiva Jankauskaitė ir vyrų sektoriaus OMC atestuota teisėja Irena Žinevičienė drauge su kolegomis vertino konkursantų darbus bei dalyvavo Pasauliniame teisėjų brifinge. Pasaulio čempionato išvakarėse į Pasaulinį kongresą drauge su komanda skrido ir asociacijos prezidentė Jolanta Mačiulienė, gavusi prestižinį apdovanojimą – medalį ir diplomą – už indėlį į Pasaulinės Kirpėjų Organizacijos veiklą atstovaujant mūsų šalį šioje organizacijoje. Tai jau trečiasis asociacijos prezidentės apdovanojimas už nuopelnus iš OMC ORGANIZATION MONDIAL COIFFURE prezidento, pono Salvatore Fodera ir viceprezidento Valerij Gorelik. Už indėlį į šios organizacijos veiklą už aktyvius dalyvavimus daugelyje čempionatų apdovanojimą gavo ir Robertas Sakalauskas. Dar vienas garbingas apdovanojimas – medalis ir diplomas – atiteko Foto konkurse STYLIST OF THE YEAR 2017, madingoje vyrų kategorijoje dalyvavusiam Marijui Mazuraičiui.

Šį kartą Paryžius buvo išties dosnus mums, mažos šalies atstovams. Savo darbais nuolat garsindami mylimą kraštą turime didelį norą atstovauti ir laimėti, užlipti ant aukščiausiojo apdovanojimų pakylos laiptelio ir pelnyti aukso medalius. Todėl nenuleidžiame rankų ir tikimės, kad mūsų grožio specialistai ne ką mažiau prisideda garsindami savo tėvynę, nes mums šie čempionatai yra lyg Olimpinės žaidynės. Pažadame – pasaulis jau greitai sulauks šių žaidynių nugalėtojų iš Lietuvos!

Kviečiame taip pat ir pasižiūrėti keletą akimirkų iš čempionato nuotraukų galerijoje!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *