REZULTATAI │ KREATYVINIO MAKIAŽO KONKURSAS

KONKURSAI

Kviečiame susipažinti su  „KREATYVINIO MAKIAŽO“ konkurso rezultatais!

KREATYVINIO MAKIAŽO konkursas vaikams – tai naujo formato konkursas, kurį organizuoja Kigsa. Idėjos autorė Svajūnė Banuškevičienė, kuri mielai pasidalino šiuo savo sumanymu su Kigsa.

Buvo apjungtos jėgos ir štai rezultatas! Kaune konkursas įvyko ir pavyko. Kaune įvyko šis konkursas trijuose amžiaus grupėse. Neliko nė vieno dalyvio neapdovanoto ir nepagerbto. Dalyvės gavo konkurso diplomus, nugalėtojos savo amžiaus grupėse medalius, taures, rėmėjų dovanėles. Dovanėles gavo ne tik konkurso dalyvės, bet ir modeliukai. Dėkojame Svajūnei už puikią idėją, kurią įgyvendinome jau  konkursiniu formatu, „Žalgirio” arenoje, parodoje „Moters pasaulis 2022” su žiūrovais, palaikymo komadomis! Dėkojame rėmejams – Kate Mosendz-Golubev (Estija), Viktorija Poleckih (Latvija), Jūratė Masiulienė, Svajūnei Banuškevičienei, Rita Račkauskaitei.

PIRMASIS POGRUPIS 7-9 m.

 1 vieta – Milita Banuškevičiūtė „Vasaros galia”,  2 vieta – Patricija Montvilaitė „Cukrinė vata”, 3 vieta – Viktorija Junevič „Perlų karalaitė”

ANTRASIS POGRUPIS 10-12 m.

1 vieta – Lukrecija Mikutelytė „Saldainių fėja”, 2 vieta – Paulina Andrejeva „Dama su kauke”, 3 vieta – Vakarė Račkauskaitė „Rudens fėja”

TREČIASIS POGRUPIS 14-16 m.

1 vieta – Arina Vasilko „Miško deivė”, 2 vieta – Brigita Bivainytė „Žvaigždėta naktis”

REMĖJAI:

Ekspozicijų centras – UAB „Ekspozicijų centrui” už ilgametę pagalbą ir partnerystę organizuojant KIGSA renginius, konkursus, čempionatus.

Krinona/Cascada – UAB „Krinona” ir parduotuvių tinklo „Cascada profesional” savininkams, direktoriams už dovanas, kurias įteiksime šį šeštadienį Kigsa konkursų „Art battle” bei Vaikų kreatyvaus makiažo konkurso ir „Talentų šou” dalyviams! Tokia gausa dovanų džiugina ne tik mus organizatorius, bet ir  konkursų dalyvius.

EGbliuzas – unikalūs laisvalaikio drabužiai su išskirtinio dizaino tviskančiomis projekcijomis, šilkografijos piešiniais, sukurti su meile moterims, vyrams ir vaikams. Pagaminti rankomis iš organinės medvilnės audinio bei siuvinėti su Swarovski kristalais ant barchato. Pirmenybę teikiame stiliui, bet ir komfortui! Konkursų pirmų vietų laimėtojoms dovanojame džemperius (du džemperius: išskirtinio dizaino tviskančiomis projekcijomis ir šilkografijos piešiniu) bei dovanų kuponus.

Salonshop Baltic AS – yra šeimai priklausanti grožio prekių tiekėjų įmonė, įkurta 1995 m., kurios pagrindinė būstinė yra Taline, Estijoje. Turėdama viziją būti novatorė ir užtikrinti aukščiausios kokybės ir prabangos prekių prieinamumą, „Salonshop Baltic” siūlo geriausius prekių ženklus, kurie kuria vertę mūsų partneriams ir tenkina vartotojų gyvenimo būdo poreikius.

SKINLOVERS – Džiaugiamės , jog Lietuvoje kurtas, puikiai žinomas prekinis ženklas SKINLOVERS įsteigė prizus mūsų jauniems talentams!  Skinlovers, tai veido odos priežiuros kosmetika, kurią sukūrė savo srities profesionalai! Produkte naudojami tik natūralūs ir veiksmingi ingridientais.  Švari ir saugi sudėtis! Jeigu ir jūs norite iš arčiau susipažinti su SKINLOVERS kosmetika, kviečiame grožio bendruomenes narius taip pat apsilankyti www.skinlovers.lt. Skinlovers  – pajusk skirtumą.

„Svlines” studija – tai grožio studija, kurioje teikiamos grožio paslaugos. Tokios kaip ilgalaikio makiažo, galima pasidaryti dieninį, proginį, vakarinį makiažą,šukuosenas, veidą padabinti įvairiais piešiniais. Taip pat vyksta kreatyvinio makiažo pamokos bei paauglių makiažo būrelis. Svlines studija kuria darbo drabužius grožio meistrams. Juos puošia sėkmės pasagėlės, kurios pritraukia ir sėkmę, ir laimę jūsų versle. „,,”Svlines” Studijos šūkis-kurkime ir darykime pasaulį gražesnį!

Taip pat kviečiame ir peržiūrėti akimirkas iš konkurso!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *