TALENTŲ ARENA 2021

NAUJIENOS

Kauno „Žalgirio” arenos Amfiteatro scenoje vyks profesionalų – plaukų stilistų, vizažo bei kitų grožio specialistų informatyvūs, profesionalūs pristatymai.

Renginio „Talentų arena 2021” pradžia – 13.00val.

13.05-13.15 val .

Renginį atidarys komanda „Amžius ne riba”.

13.20-13.25 val.

Vilniaus kolegijos menų ir kūrybinių technologijų fakulteto ,Mados dizaino katedros komanda su kolekcija „Metamorfozės”.

13.30-13.35 val.

SVLINES komandos pasirodymas „Marsiečiai”.

13.40-13.45 val.

„Grožio Asorti” – jungtinė Kigsa narių komanda

14.00 val.

„Grožis nugalės pasaulį” – jungtinė Kigsa narių komanda

14.15-14.20 val.

Kūrybinė komanda „Devotion” su savo pasirodymu „Venera”

14.30 val.

„Talentų arena 2021” dalyvių iškilmingas pagerbimas – padėkos, dovanėlės


Pirmieji scenoje savo pristatymą demonstruos laidos „Amžius ne riba” komanda. Jos pristatyme karaliaus mada, spalvos, stilius  vyresnėms damoms. Visa kūrybinė komanda pristatys scenoje sukurtą pilną įvaizdį. Jungtinė stilistų komanda kurs pilną įvaizdį (plaukai, makiažas, drabužiai). Aktorė,  laidos vedeja Larisa Kalpokaitė atliks dar ir modelio rolę. Larisa kalbins stiliaus kūrėjus bei modelius.
Kartu su laida „Amžius ne riba” dalyvaus pirmosios Lietuvoje senjorų modelių agentūros POWERAGE’NCY modeliai.

Komanda:

Laidos vedėja,aktorė Larisa Kalpokaitė
Drabužių dizainerė, stiliste Viktorija Šaulytė.
Plaukų stilistė, kirpėjai  Aušra Keturakienė
Vizažo meistrė Žydrūnė Venckienė
Laidos prodiuserė, kūrėja Inesa Ukvertienė
Modelių agentūros įkūrėja Laura Balčiūtė
Fotografas Gustina Keturakytė
 

Antrasis pasirodymas bus ilgamečių  partnerių,draugų iš Vilniaus kolegijos menų ir kūrybinių technologijų fakulteto Mados dizaino katedros komanda su butaforine kolekcija „Metamarfozės”. Vilniaus kolegijos Įvaizdžio dizaino studentų sukurta kolekcija iš alternatyvių medžiagų, įgyvendinant futuristinę viziją, siejant ją su dabarties išgyvenimais. Pažvelgti į madą netradiciškai, taikant naujoviškus meno technologijų sprendimus. Tai padeda jaunam kūrėjui išreikšti emocinius išgyvenimus ir perteikti juos per asmeninę koncepciją. Idėja simboliškai išreiškia bendražmogiškuosius jausmus. Kolekciją padės sukurti ir šios katedros dėstytojos Silvija Grušnienė, Lolita Malinauskienė, Goda Sinkevičienė.

Trečiasis pasirodymas SVLINES komandos su futuristinis pasirodymu „Marsiečiai”. Jungtinė grožio specialistų komanda – tai žinomos šalyje meistrės Svajūnė  Banuškevičienė, Jūratė Masiulienė kurs  makiažas bei pilną įvaizdį modeliukas. Drauge su asociacijos narėmis kurs įvaizdžius ir Rita Raškauskaitė bei Leonid Krivenko. Na, o kolekciją pristatys modeliukai iš modelių agentūros M Podiumas.

Ketvirtasis pasirodymas scenoje „Grožio asorti”.
Tai Jungtinė grožio specialistų komanda, kurią sudaro trys profedionalės – vizažo meistrė, body art  -kūno tapybos pradininkė, daugelio tarptautinių čempionatų prizininkė, trenerė, teisėja Margarita Sajeta-Vasilko. Rita Olonova ir Lidija Daukševičienė – asociacijos narės, plaukų stilistės, nusipelniusios ir pripažinimą turinčios meistrės, daugelio konkursų prizininkės, kurios drauge sukurs tikrą grožio asorti.

Penktoji pasirodymo Jungtinė komanda -tai žiedas geriausių, tituluočiausių bei daugiausia apdovanojimų turinčių meistrų penketukas.
Tai Kristina Gorodeckienė, Robertas Sakalauskas, Inga Bagdonaitė-Balevičienė, Olga Barkovskaja, Aušra Vitkuvienė. Tai šalies vedantieji meistrai, OMC Europos ir Pasaulio čempionatų prizininkai, teisėjai, treneriai. Jungtinė meistrų komanda Kristina Gorodeckienė, Aušra Vitkuvienė, Olga Barkovskaja-Kazlovskaja Inga Bagdonaitė-Balevičienė pristato aktualiausias tendencijas. Įvaizdžiui atskleisti naudojami dizainerio Kęstučio Lekecko sukurti vyriški kostiumai, kurių dizainas 2021 m. įvertintas auksu tarptautiniam prestižiniam dizaino konkurse “a design award and competition”.
Madoje nebelieka aktualių lyties požymių, moterys drąsiai gali eksperimentuoti su vyrišku drabužiu. Mados tendencijos atsigręžia į auksčiausios kokybės vilnos, tobulo pasiuvimo (tailored) kostiumus. Klasikinė eilutė atgimsta naujai su įdomiomis, charakterį atspindinčiomis šukuosenomis. Plaukai dažomi natūralių tonų spalvomis, ryškesnės, sodresnės detalės žaidžia plaukuose persipindamos ir paryškindamos kirpimo formą. Kuriami įvaizdžiai atskleidžia stiprias asmenybes.

Šeštasis pasirodymas. Nuostabią grožio šventę uždarys kūrybinė Komanda „Devotion”.
Jų kūrybinis pasirodymas „Venera”pavadinimu  papasakos apie grožio mistines būtybes,jų paslaptingą gyvenimą. Tai dviejų Jelena kūrybinė sintezė – Jelena Jankauskienė ir Jelena Vainilavičienė scenoje sukurs stebuklingą reginį.Po visų  dalyvių pasirodymo bendra foto jei kas norės. Jiems bus įteiktos atminimo dovanėlės ir padėkos už dalyvavimą.

DAUGIAU INFORMACIJOS:
Tel. 8 687 29463 / info@kigsa.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *