VIZAŽO VIRTUOZĖS NANAROS BEREZINOS SEMINARAS

NANAROS BEREZINOS SEMINARAS NAUJIENOS

Rugpjūčio 18-20 dienomis Kaune „KIGSA“ kvietimu viešėjo viena žinomiausių vizažo srities specialistčių – Nanara Berezina. 

Turbūt nėra nė vieno vizažo specialisto kuris nebūtų girdėjęs šios pavardės, tai išties neeilinė ir labai unikali asmenybė grožio pasaulyje. Apie šios moters pasiekimus galima rašyti labai daug, bet su keletu iš jų supažindinsime ir jus – tai vedančioji Rusijos vizažo specialistė, „OMC“ organizacijos estetikos nominacijų kreatyvi direktorė, 18 aukso medalių savininkė, akademijos „DOLORES“ dėstytoja „Auksinės taurės“ ir „Auksinio trenerio“ nominacijų savininkė, tai tik keletas iš svarbiausių šios profesionalės nuopelnų. Meistrė atvyko į Lietuvą su trijų dienų programa, kiekvieną dieną buvo pristatoma nauja tema : autorinės makiažo atlikimo schemos, madingos tendencijos, vestuvinis makiažas.

Seminarai vyko grupėse ribotam meistrų skaičiui, susidėjo iš dviejų dalių – teorinės ir praktinės. Be to tie, kurie kurie domisi ir konkursiniais darbais taip pat turėjo puikią galimybę prisiliesti prie konkursinių darbų technikų. Šios trys dienos labai greitai prabėgo su nuostabia lektore, negailinčia savo žinių, savo profesionalumą demonstruojanti ir pristatomuose darbuose, ir dirbant su mūsų meistrais praktinėje dalyje – atrodo lyg teptukas šios talentingos moters rankose akimirksniu padaro stebuklus – puikus pavyzdys kaip dirbant ir mylint savo profesiją gali tapti tikru stebukladariu! Tikimės, jog pasibaigus šiam seminarui meistrai įgavo patirties ir papildė jau turimų žinių bagažus bei, kad organizuojami mūsų seminarai turi kokybinę vertę – tai vienas iš pagrindinių asociacijos tikslų.

Kviečiame taip pat ir pasižiūrėti keletą akimirkų iš seminaro nuotraukų galerijoje!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.