ŽASLIUOSE KIGSA TEAM BUILDING ĮVYKO

Čempionatai

Bendruomenės narių pastabos, pageidavimai, palinkėjimai. Dalyvavo 38 nariai.

1 grupė: Ne kritikuoti, o padėti. Pritraukti daugiau profesionalų. Kelti mūsų asociacijos žinomumą. Siekti kuo daugiau dirbti komaNdoje. Kūrybiškumas. Vizijos planavimas užkariauti Pasauliui! Rėmėjai, kad jiems būtų garbė mus remti finansiškai. Būti asociacijai tiek stipriai finansiškai, kad padėtų nariams tobulėti ir augti. Kad asociacija būtų Elitinis pavyzdys. Drąsos iššūkiams priimti. Kad augtų dalyvių skaičius.

2 grupė: Daugiau narių ir kaip tai pasiekti? Rėmėjų. Gyvų susitikimų diskusijoms, aptarimams, planams. Kviestinių svečių žinių papildymui. Rėmėjų (kosmetikos priemonių gamintojų). Seminarų, mokymų žinomų meistrų. Diplomo kaip universitetinio. Piniginio prizinio fondo 1-os vietos nugalėtojui. Matomumo (soc.tinklai, žurnalai, laikraščiai).

3 grupė: Organizuoti mokymus. Išeiti į pasaulinę Edukacinę rinką. Gauti valstybiniu lygiu finansavimą. Turėti rėmėjus varžyboms, edukacijoms. Kuo daugiau naujų aktyvių narių! Edukaciniai mokymai bendruomenės nariams. Turėti sklaidos kanalus (TV, Delfi ir t.t.). 1000000 eu metinis pelnas!

4 grupė: Marketingo mokymų. Lojalumo. Platesnio žinomumo. Daugiau narių (5000)-aktyvių. Didesnės vienybės. Daugiau konkursantų LAČ’uose-po 20 kiekvienoje rungtyje/OMC bent po 3. Pagarbos profesijai. Rėmėjų į pasaulio čempionatą(lėktuvo bilietams,Grand prix). Partnerystės su kt. organizacijomis (Rotary, Lion, LIMA) Pasidalintos lyderystės.

5 grupė: Daugiau rėmėjų. Tarptautiniai čempionatai. Prizinių vietų gausa. Tarptautinių trenerių pasikeitimas ruošiant konkursantus. Naujų trenerių atėjimas į komandą. Naujų pofesionalių trenerių pasiūla konkursantams.

6 grupė: Reziume į jūsų visų iškilusius klausimus: Strategija, kuria aš įkūriau ir vadovauju Kigsa bendruomenei kinta ir kol dar vadovausiu kis. Aš atsižvelgiu į bendruomenės narių norus, prašymus, lūkesčius

Prašymas – gerbti mano ir kitų išsakytą nuomonę. Aš priimu sprendimus jūsų prašymu – tai yra pagrindinė organizacijos veiklos tąsa. Su visa pagarba, Jolanta.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *