ANTROJI KIGSA STOVYKLA „RAKTAS Į SAVE” JAU ĮVYKO! (2023.09.03-05)

NAUJIENOS

Antroji kigsa stovykla „raktas į save” jau įvyko, dalinamės įspūdžiais!

Pirma stovyklos diena. Pirma dalis vyko su menininke, keramike Egle Eglė Tyzenhauz . Antra stovyklos užsiėmimų dalis po mandalų tapymo prasidėjo po sočių ir skanių pietų. Paskaitą apie ieškojimą savojo „Aš” pravedė lektorė, mados analitikė Jurate Ablacinskaite. Buvo analizuojama mada, spalvos, figūrų tipai. Dėkojame vila „Nonna” įkūrėjai, daugiafunkcinei Aušra Katkauskienė , jos vyrui Vygantui, dėkojame
stovyklautojoms, dėkojame lektorėms. Po produktyvios darbo dienos merginos mėgaujasi pirties ir kubilo malonumais.

Antra stovyklos diena. Pirmasis pranešimas buvo Uab Kuryba direktoriaus Marius Darulis. Ši įmonė yra Ilgametė KIGSA mokymų, daugelio bendrų projektų,kelionių, seminarų, edukacijų partnerė. Marius pristatė įmonės klientų lojalumo programą. Pristatė kaip gali išlošti meistras, būdamas šios įmonės klientu ir ką jam duoda lojalumo kortelė. Antrąjį, antrosios stovyklos dienos, seminarą pradėjo Erika Vasiljeva Novickaja . Po pietų visa darni komanda ruošėsi įdomiai ir kūrybingai popietei su lektore Inga Mestvirisvili. Nepaprasto talentingumo meistrė, atskleidė, kad šis naujas jos pomėgis gimė per pandemiją. Paveikslų kūrimas iš natūralių plaukų, pritaikant duotam modeliukui visas stovyklautojas taip užkūrė, kad išklausę nurodymus ir patarimus kaip ir ką reikia daryti, pradėjo darbą. Tris valandas mėgavomės pačiu procesu.Daug įvairių priemonių, detalių, aksesuarų, kuriuos atsivežė Inga, leido kiekvienai iš mūsų sukurti kažką ypatingo, savito. Paveikslus kurti tokiu metodu tikra meditacija ir atsipalaidavimas, nuo įprastos kasdienės rutinos. Dėkoju Ingai už tokį informatyvų ir kūrybinį seminarą. Net neabejoju, kad atsiras norinčių išbandyti save ir tokiame amplua.

Kaip smagu sulaukti svečių, kurie visada yra labai laukiami ne tik oficialiuose Kigsa renginiuose , bet ir neformaliuose užsiėmimuose. Labai džiugu buvo sulaukti garbingų viešnių, politikių, Seimo narės Orinta Leiputė bei jos patarėjos, Aurelija Lankelienė. Pasak Aurelijos, šis Kaišiadorių kraštas yra išties labai turtingas gamta, jos grožiu ir išskirtinėmis vietomis. Ši stovyklos lokacijos vieta, vila „Nonna” yra Aurelijos rekomendacija. Vakaras prie bendro vaišėmis nukrauto stalo, šakočio edukaciją, kurią pravedė vilos įkūrėjas ir šeimininkas Vygantas buvo labai šiltas ir ypatingas. Pirties malonumais ir visą pirties programą šį kartą pravedė asmeninė Kigsa pirtininkė Renata Morkūnienė. Ačiū Renata tau už tokį puikų hamamą!

Trečia stovyklos diena. Buvome kartu su numerologe Rita Erx Rita Eriksoniene. Po paskaitos lektorė paskelbė konkursą asmeninei konsultacijai laimėti. Laimė nusišypsojo Renata Morkūnienė. Antroji, paskutinės stovyklos dalis po išskirtinai skanių pietų buvo su astrologe Dovilė Balčiauskienė. Dovilė mums papasakojo apie daug įvairių reiškinių, įvykių ir reikšmių, susijusių su mūsų gyvenimu ir astrologija. Per Dovilės paskaitą išgirdome daug įvairių statistiškų rodmenų žmonių, dirbančių grožio versle. Kokio ženklo procentaliai yra daugiausia grožio specialistų? Truputi statistikos. Jaučio ženkle gimusių yra kosmetologų. Po Svarstyklių ženklu yra geriausi vizažo meistrai, įvaizdžio stilistai. Na, o daugiausia kirpėjų , ypač vyriškų kirpimų meistrų yra gimę po Avino ženklu. Trijų dienų stovykla pasibaigė. Sertifikatai išdalinti, aptarti visų dienų įspūdžių nespėjome, tačiau laukiame kitų naujų susitikimų su šauniomis grožio meistrėmis. Ačiū visoms kas buvote drauge, kartu!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *