KIGSA OMC LITHUANIA NACIONALINĖS KOMANDOS NARIŲ PERGALĖS PARYŽIUJE! (2023.09.10-11)

Čempionatai

Jubiliejinius, penkioliktuosius metus „Kirpėjų ir grožio specialistų asociacijos” KIGSA OMC LITHUANIA nacionalinės komandos nariai atžymėjo pergalėmis Paryžiuje

Šie metai „Kirpėjų ir grožio specialistų asociacijai” išties yra ypatingi, tai jubiliejiniai penkioliktieji veiklos ir darbo metai. Visų nacionalinės grožio specialistų komandos narių didelis noras dirbti bei garsinti savo kraštą, profesiją, save, organizaciją buvo vainikuoti pergalėmis.

2023.09.10-11 dienos mūsų komandai yra įsimintiniausios ir džiugiausios pasitinkant KIGSA organizacijos jubiliejų. Jos įsimintinos pergalėmis OMC HAIRWORLD OMC WORLD CUP 2023, Paryžiuje.. Šiais metais net dvi dešimtys Kigsa narių, grožio specialistų iš visos Lietuvos, iš visų šalies miestų ir miestelių vyko į čempionatą, kurį organizuoja OMC Organization Mondial Coiffure, vienijanti per milijoną narių iš viso pasaulio. Pirmuosius apdovanojimus iš OMC prezidento Gianni Fodera rankų gavo Vaida Kamarauskienė, atestuota Kigsa ir OMC teisėja, trenerė, už indėlį ir darbą nacionalinėje grožio specialistų asociacijoje. Aukso medalį iškovojo Evelina Tamulaitytė – Estetikos kategorija, Comercial bridal make-up rungtis/nuotakos komercinis makiažas. Jos trenerė daugkartinė pasaulio čempionė Irma Baltrušaitienė. Antrą aukso medalį parvežė Brigita Činikiene – Estetikos kategorija, „Eyebrow shamping and tinting”/antakių dizaino ir dažymo rungtis. Brigitai padėjo pasiruošti trenerės Dalia Gečienė ir Elona Minkevičienė. Trečią aukso medalį bei ketvirtą vietą pelnė Aida Martyniukienė – Estetikos  kategorija, French manikiūro rungtis, trenerė Vaida Kamarauskienė.

Pirmą kartą Lietuvą atstovavo vyriškų kirpimų, šukavimo darbų komanda, kuri tapo bronzine. Jūratė Krištaponienė – 3 komandinė vieta ir bronzos medalis, Ilmira Smirnova – 3 komandinė vieta ir bronzos medalis, Violeta Lebedevienė – 3 komandinė vieta bei bronzos medalis. Savo debiutą pasaulio čempionate pradėję naujokės jame sužibėjo pergalės spalvomis. Aistė Fedosejeva – Estetikos kategorijos Comercial  bridal  make-up rungtis/nuotakos komercinis makiažas, 4 vieta, trenerė Marina Sivinskienė. Maldarienė Lina – Individual Fashion Pro cut, 4 vieta, trenerės Ilmira Smirnova, Iwona Ostrowska, Lenkija bei Janina Peleckytė – Individual Fashion Pro cut, 5 vieta, trenerė Irena Žinevičienė, atestuota Kigsa ir OMC teisėja.

Iki prizinių vietų joms trūko labai nedaug, tačiau debiutantės už savęs paliko daugelį tituluotų meistrų. Moteriškų kirpimo, dažymo darbų kategorijose puikius profesinius gebėjimus pademonstravo Žaneta Griškevičienė – „Senior ladies street cut and style „4 vieta, Senior ladies creative hair color and style”. Kitoje kategorijoje sustartavo Austė Liutvinaitė – 5 vieta ir Inga Balevičienė – 6 vieta, kurias konsultavo treneris Robertas Sakalauskas, daugkartinis čempionas, Kigsa ir OMC atestuotas teisėjas. Svarbiomis pergalėmis ir aukštomis vietomis įvertinti buvo ir kiti Kigsa asociacijos nariai, nusprendę dalyvauti OMC Gold Cup Online Photographic Championship 2023. Pimą kartą į Lietuvą iškeliavo pirmos vietos Aukso taurė, kurią išsivežę Goda Vinciūnaitė Ladies Brow Shaping & tinting kategorijoje, paruošė trenerė Elona Minkevičienė, kuri taip pat padęjo pasiruošti ir antrosios vietos laimėtojai Augustei Kuisytei.

Bridal makeup rungtis, prizinę antrąją vietą iškovojo Miglė Šukytė, trenerė Marina Sivinskienė. Trečią vietą laimėjo Greta Pribušauskaitė, trenerė Birutė Pajedienė. Oksana Pikul, penktą vietą, Irma Baltrušaitienė – šeštąją vieta. Ilmira Smirnova vyriškų darbų kategorijoje pelnė trečiąją vietą, Violeta Lebedevienę antrąją vietą toje pačioje Skin fade rungtyje. Šioms dviems asociacijos narėms šis čempionatas buvo dvigubai šventiškas.

Pasaulis išgirdo ir pamatė naujuosius čempionus. Su komanda vyko ir startavo čempionate Simonas Žilinskas, Sonata Raižienė, Irma Tumėnė, Vanesa Bagdonaitė ir Lidija Ivanovė – vyriškų darbų kategorija, Simona Jasinskaitė, Natalija Abramenko – moteriškų darbų kategorija. Jelena Jankauskienė – vizažo kategorija. Dirbti čempionate vyko atestuoti OMC teisėjai Irena Žinevičienė, Robertas Sakalauskas, Vaida Kamarauskienė, Birutė Pajedienė, Irma Baltrušaitienė , Komandą lydėjo ir visuose renginiuose drauge su komanda buvo Kigsa prezidentė Jolanta Mačiulienė, komandos vadybininkės Jūratė Miliauskienė bei Rūta Zenkovienė. Kigsa devizas „Tik kartu ir tik drauge galime daug daugiau” pasiteisino su kaupu. Mūsų planuose siekti pergalių ir prezentuoti grožio specialisto profesiją bei mažą, bet labai talentingą ir darbščią tautą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *