GRUODIS – GERUMO MĖNUO

GRUODIS - GERUMO MĖNUO NAUJIENOS

Nuo ankstyvo 2019 m. lapkričio 26 d. ryto “Kirpėjų ir grožio specialistų asociacija” gruodį pavadino “gerų darbų mėnesiu” ir kartu su Kauno miesto savivaldybe aktyviai įsitraukė į labdaringą veiklą.

Esame be galo dėkingi visiems asociacijos nariams, kurie “apsiginklavę” žirklėmis, šukomis, fenais bei kitais savo “rakandais” skleidė Šv. Kalėdų dvasią Kauno “Atžalyno” bei Kauno savivaldybės vaikų globos namuose. Taip pat dėkojame tiems, kurie prisidėjo prie 2010 m. gruodžio 26 d. Kauno miesto rotušėje vykusio 21–ojo Kalėdinio labdaros vakaro, kurio metu surinktos lėšos skirtos nuo pat gimimo negalią turintiems vaikams bei jaunuoliams.

Tikime, jog kiekvienas metų mėnesis gali būti kupinas gerų ir gražių darbų – juk skleisti grožį yra mūsų, kirpėjų, vizažistų, manikiūrininkų ir kitų grožio specialistų pareiga. Taigi ir toliau aktyviai bendradarbiausime su įvairiomis institucijomis bei įstaigomis, norėdami atlikti savo pareigą. Visus neabejingus kviečiame aktyviai prisijungti prie asociacijos veiklos, bei skleisti gėrį ir grožį. Juk visi kartu mes galime daugiau.

Kviečiame taip pat ir pasižiūrėti keletą akimirkų iš renginio nuotraukų galerijoje!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.