LIETUVOS KIRPĖJŲ SIDABRAS EUROPOS ČEMPIONATE

OMC Euro Cup 2011 Čempionatai

Š.m. gegužės 29 – 30 d. Airijos sostinėje Dubline šurmuliavo grožio specialistai susirinkę į Europos kirpėjų čempionatą „OMC Euro Cup 2011″. Tarp meistrų iš 23 Europos šalių konkurse dalyvavo ir mūsų šalies meistrai, kurie buvo įvertinti antrąja vieta ir namo grįžo su sidabro medaliais.

Moterų ilgų plaukų madingo dieninio ir vakarinio šukavimo ture mūsų šaliai atstovavo meistrų iš Kauno komanda: Jolita Zujienė, Dainora Trainaitytė, Robertas Sakalauskas bei Kristina Gorodeckienė. Susumavus abiejų rungčių rezultatus paaiškėjo, jog mūsų šalies meistrai aplenkė Italijos, Norvegijos, Airijos, Austrijos ir kitų šalių komandas ir, nusileidę tik Rusijos meistrams, pelnė sidabro medalius. Toks pripažinimas Lietuvai yra bene pats aukščiausias ir ypač svarbus, kadangi mūsų šalies vardas vis garsiau ir garsiau skamba tarptautinėje grožio arenoje, o darbai yra pripažįstami ir vertinami geriausių ir garsiausių Europos ir viso Pasaulio specialistų.

Prie Lietuvos nacionalinės kirpėjų komandos prisijungė ir kartu į Europos čempionatą taip pat vyko meistrė iš Kauno Jūratė Krištaponienė, kurios sukurtas madingas vyriškas įvaizdis pelnė jai penktosios vietos diplomą. Toje pačioje rungtyje dalyvavusios meistrės iš Klaipėdos Žanos Muravjevos darbas buvo įvertintas septintąja vieta. Meistrė iš Marijampolės, Rasa Galinienė, nuotakų šukuosenų ture buvo šeštoji. Europos čempionate savo jėgas taip pat išbandė vilnietis Sergej Ganža, dalyvavęs kreatyvinio vyriškų plaukų šukavimo bei klasikinio kirpimo ir šukavimo rungtyse, bei kaunietė Žaneta Griškevičienė, dalyvavusi moterų ilgų plaukų madingo dieninio ir vakarinio šukavimo ture ant manekeno galvos.

Kartu su nacionaline grožio specialistų komanda į Dubliną vyko ir „Kirpėjų ir grožio specialistų asociacijos” prezidentė Jolanta Mačiulienė bei OMC atestuotos tarptautinės klasės teisėjos bei komandos trenerės Irena Žinevičienė (vyrų grupė) ir Daiva Jankauskaitė (moterų grupė).

Didelis ir sunkus darbas bei nuolatinės treniruotės kartu su mūsų šalies treneriais bei specialistais iš Rusijos nenutrūks ir grįžus į Lietuvą, kadangi jau netrukus prasidės meistrų pasiruošimas rugsėjo pabaigoje vyksiančiam Pasaulio čempionatui Milane, kur iš mūsų šalies meistrų tikimasi kuo aukštesnių rezultatų.

Kviečiame taip pat ir pasižiūrėti keletą akimirkų iš čempionato nuotraukų galerijoje!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.