KIGSA GRAND PRIX TAURĖS 2024 FOTO KONKURSAS MANIKIŪRO MEISTRAMS (2024.01.31)

KONKURSAI

KIGSA grand prix taurės 2024 foto konkursas manikiūro meistrams, tai jau tradicija tapęs konkursas!

Foto konkurso kategorijos:

 ESTHETIC GEL POLISH

Tai estetinis gelinis lakavimas. Turi būti sukurtas saloninis lakavimas, skirtas kasdieniam nešiojimui, tačiau vaizdas turi atitikti naujausias spalvų, formų ir mados tendencijas, būti kreatyvus. Nagų dekoras atliktas maksimum ant 4 nagų, ataugusi nago dalis ne ilgesnė kaip 5mm. Nuotraukoje turi matytis 2 rankos. Gali būti panaudota veido ar kūno dalis, ar kita dekoracija. Nuotrauka turi būti pofesionali skirta ir tinkama naudoti žurnaluose, plakatuose, renginių reklamose.

MODERN NAILS

Tai modernios ir populiaros dirbtinių nagų formos sukūrimas. Galima naudoti bet kokio tipo priauginimo priemones, bei dizaino atlikimu skirtas priemones. Nagai gali būti padengti spalva ar atliktas „french“ (prancūziškas) priauginimas. Didžiausias dėmesys bus skiriamas inovatyvumui, populiarių nagų formų atlikimui, madingam spalvų panaudojimo sprendimui, kreatyvumui. Nuotraukoje turėtų matytis 1 ar 2 rankos, gali būti panaudota ir veido ar kūno dalis bei kitos dekoracijos priemonės. Nuotrauka turi būti skirta ir tinkama naudoti žurnaluose, plakatuose, renginių reklamose.

EXTREME NAILS

Tai kūrybinis priauginimas, pritaikant ekstremalias nagų formas bei dizaino elementus. Dėmesys skiriamas išskirtinėms, unikalioms ir nekasdienėms nagų formoms bei išskirtiniams nematytiems dizainams. Nuotraukoje turėtų matytis 1 ar 2 rankos, gali būti panaudota ir veido ar kūno dalis bei kitos dekoracijos priemonės. Nuotrauka turi būti skirta ir tinkama naudoti žurnaluose, plakatuose, renginių reklamose.

!

DAUGIAU INFORMACIJOS

8 687 29 463 / info@kigsa.lt

REGISTRACIJA

Registracija vyksta iki 2024 m. Sausio 1 d.

REGISTRACIJOS ANKETA-REGLAMENTAS

Patogiai atsisiųskite ir užpildykite registracijos anketą.

MODELIO SUTARTIS

Patogiai atsisiųskite ir užpildykite modelio sutartį.

NAUJIENA!

foto konkursas „vyriškų antakių kreatyvas”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *