„KIGSA“ PAGERBIMAS LR SEIME | KIGSA

„KIGSA“ PAGERBIMAS LR SEIME

KIGSA LR SEIMAS NAUJIENOS

Nuo ankstyvo 2019 m. lapkričio 26 d. ryto iš visų šalies miestų bei užsienio į Lietuvos Respublikos Seimą rinkosi „Kirpėjų ir grožio specialistų asociacijos“ (KIGSA) nariai, kurie už savo nuopelnus Lietuvai buvo pagerbti valdžios atstovų.

Renginio metu, žiūrovų laukia teatralizuoti komandų pristatymai scenoje iki „Kirpėjų ir grožio specialistų asociacija“ – tai asociacija, vienijanti kirpėjus, vizažistus, manikiūrininkus ir kitus grožio srities specialistus visoje Lietuvoje! Visa vykdoma asociacijos politika yra  susijusi su grožio specialistų tobulinimusi ir profesionalumo lygio Lietuvoje kėlimo tikslais. „Bendravimas, patirties dalijimasis, problemų įvardijimas bei mėginimas jas spręsti yra tai, be ko neįsivaizduojame savo asociacijos veiklos. Nuoširdžiai tikime, jog kaip ir kiekvienoje gyvenimo srityje, taip ir grožio pasaulyje specialistai susiduria su begale problemų ir sudėtingų situacijų, kurių sprendimas yra gerokai paprastesnis kuomet nesi vienas. Būdami vieningi ir ryžtingi galime apginti savo teises, pasiekti bei iškovoti tai, ko norime!“ – teigia asociacijos prezidentė Jolanta Mačiulienė. Ne paslaptis, jog šie metai „Kirpėjų ir grožio specialistų asociacijai“ buvo išties ypatingi – tai jubiliejiniai, dešimtieji asociacijos veiklos metai, per kuriuos buvo surengta daugybė konkursų, konferencijų ir kitų renginių skirtų šiai gražiai sukakčiai pažymėti bei įvertinti nusipelniusius asociacijos narius – Lietuvos bei tarptautinių konkursų nugalėtojus, teisėjus, įvairių renginių dalyvius ir kt. Asociacijos nariai ilgai laukė tos dienos, kai jie bus pagerbti ir mūsų šalies valdžios atstovų, tad asociacijos prezidentė Jolanta Mačiulienė ne kartą kreipėsi į atsakingas institucijas su prašymais įvertinti ir pagerbti grožio srities olimpiečius, garsinančius Lietuvos vardą visame pasaulyje.

Šį kartą prašymas buvo išgirsas, tad esame dėkingi Lietuvos Respublikos Seimo narei Ramintai Popovienei, Lietuvos Respublikos Seimo nariui, opozicijos lyderiui Juliui Sabatauskui iš Socialdemokratų frakcijos bei Juliaus Sabatausko patarėjai – Aurelijai Lankelienei. Šie žmonės LR Seimo posėdžių salėje suorganizavo įspūdingą priėmimą ir iškilmingą pagerbimo ceremoniją. Pirmoji buvo apdovanota KIGSA prezidentė Jolanta Mačiulienė, už ilgametį darbą organizacijoje, šalies reprezentavimą užsienyje, čempionatų ir konkursų organizavimą, rūpinimąsi šalies grožio specialistų gerove bei jų atstovavimą aukščiausiu lygiu. Taip pat buvo apdovanoti daugkartiniai čempionai, dalyvavę Lietuvos, Europos bei Pasaulio čempionatuose, laimėję prizines vietas bei į Lietuvą parvežę ne vieną prestižinį apdovanojimą. Tai – mūsų  nacionalinės grožio specialistų komandos nariai:

Kirpėjų sektoriaus atstovai – Irena Žinevičienė, Daiva Jankauskaitė, Robertas Sakalauskas, Kristina Gorodeckienė, Jolita Zujienė, Aušra Vitkuvienė, Dainutė Petrauskienė, Jūratė Krištaponienė, Lidija Ivanovė, Violeta Lebedevienė, Olga Barkovskaja-Kozlovskaja, Simonas Žilinskas, Dainora Trainaitytė, Edita Birgiolienė, Daiva Linauskaitė-Kupstienė, Inga Bagdonaitė – Balevičienė, Artiom Kikot, Laura Zaleckienė.

Manikiūro meistrė – Aurelija Amboltaitė. 

Vizažo sektoriaus meistrai, treneriai, teisėjai, dalyvavę daugelyje čempionatų bei tarptautinių konkursų Birutė Pajedienė, Irma Baltrušaitienė, Gabrielė Sabaliauskaitė, Diana Rakickaja, Evelina Borisniova – Vorobjova. 

Už nuopelnus ir pelnytas prizines vietas „OMC HairWorld Paris 2019“ čempionate buvo pagerbtos Inga  Kavalčinskienė (sidabro medalis), Goda Savickaitė (bronzos medalis) bei Olga Matuzevičienė, papuolusi į stipriausiųjų dešimtuką.

Už aktyvią veiklą ir asociacijos atstovavimą Europoje apdovanota KIGSA užsienio reikalų ambasadorė – Jurgita Trainaitė.

Taip pat Seimo nariai garbingas padėkas įteikė patiems lojaliausiams ir aktyviausiems asociacijos nariams, įdėjusį didelį indėlį į asociacijos veiklą Irenai Lokcionkienei, Dianai Sakalauskienei, Aušrai  Keturakienei, Dianai Bučinskienei, Renatai Morkūnienei, Jūratė Miliauskienei, Dovilei  Kvederytei, Margaritai Sajetai-Vasilko, Vilijai Šeputienei, Rūtai Zenkovienei, Karoliui Murauskui.

Taip pat Seimo nariai garbingas padėkas įteikė patiems lojaliausiams ir aktyviausiems asociacijos nariams, įdėjusį didelį indėlį į asociacijos veiklą Irenai Lokcionkienei, Dianai Sakalauskienei, Aušrai  Keturakienei, Dianai Bučinskienei, Renatai Morkūnienei, Jūratė Miliauskienei, Dovilei  Kvederytei, Margaritai Sajetai-Vasilko, Vilijai Šeputienei, Rūtai Zenkovienei, Karoliui Murauskui.

Tai yra didelis ir reikšmingas įvykis ne tik „Kirpėjų ir grožio specialistų asociacijai“ bei jos nariams, bet ir visai Lietuvos grožio specialistų bendruomenei. Toks įvertinimas skatina nenustoti tobulėti ir eiti tik pirmyn.

Kviečiame taip pat ir pasižiūrėti keletą akimirkų iš ceremonijos nuotraukų galerijoje!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *