KIGSA JUBILIEJINIS RENGINYS „MŪSŲ DIENOS KAIP ŠVENTĖ“ | KIGSA

KIGSA JUBILIEJINIS RENGINYS „MŪSŲ DIENOS KAIP ŠVENTĖ“

Moters pasaulis 2019 NAUJIENOS

„Kirpėjų ir grožio specialistų asociacija“ 10-ties metų veiklos proga visus sukvietė į šventinį renginį – „Mūsų dienos kaip šventė“! Renginio metu žiūrovų laukė drabužių kolekcijų pristatymai, šukuosenų ir makiažų šou, kūno tapyba ir t.t.

Kaip įprasta, šventinį renginį atidarė „Kirpėjų ir grožio specialistų asociacijos“ prazidentė Jolanta Mačiulienė su iškilminga sveikinimo kalba. Iš kart po to prasidėjo visų ilgai laukta šou programa, kuri visus parodos „Moters pasaulis 2019“ lankytojus pritraukė suskubti į „Žalgirio“ arenos amfiteatrą! 1 pasirodymas: Kolekcija YONOVO. Dizaineris – Česlovas Časas. Kolekciją pristatė klubo MIKS vaikų mados studija. Mezginių bangelėmis virtusi natūrali vilna, tolimojo Tibeto muzikos garsai ir žemiškos spalvos kviečia akimirkai ištrūkti iš kasdienybės chaoso, stabtelti ir leistis būti apglėbtam mus supančios gamtos. Nuo žmonijos atsiradimo pradžios, žemė mus maitino, šildė, rengė ir globojo, todėl ir šiandien mes vis pasiilgstame natūralumo bei vertiname jį. Kolekcija YONOVO – apie tai, kas visuomet yra šalia mūsų. Todėl stabtelkime akimirkai ir, kaip sakė budistų vienuolis Thich Nhat Hanh,  „vaikščiokime taip, lyg pėdomis bučiuotumėme žemę“.

Ritmas kitoks – tai ir gyvenimas kitoks, nes mes kitokie. Visiems, kurie turi ką pasakyti ir parodyti spalvotą bei kitokį pasaulį!

Iškart po to sekėantrasis pasirodymas: Kolekcija – „Believe“, kurią pristatė „Virgo wedding dress“ komanda: Stilistė – Sandra Sabaliauskienė, Dizainerė – Virginija Paulauskienė, Vizažistė – Laura Mikalauskienė, Kirpėjos – Aušra Keturakienė ir Gražina Žukauskienė. Po to į sceną žengė Jolanta Mačiulienė ir jungtinė  KIGSA komanda su kolekcija – „Avant-Garde ritmu“. Apranga – Kauno kolegijos „Menų akademijos – Mados dizaino I kurso studentų  kūriniai. Avant-garde ritmu – spalvos, įtakojančios mūsų nusiteikimą ir nuotaiką! Ritmas kitoks – tai ir gyvenimas kitoks, nes mes kitokie! Visiems, kurie turi  ką pasakyti ir parodyti spalvotą bei kitokį pasaulį!

Ypač daug žiūrovų aplodismentų susilaukė kūno tapybos kolekcija – „KAUKIŲ VAKARĖLIS“. Kolekcijos autorė ir vizažistė – Margarita Sajeta-Vasilko. Kūrybinė komanda: Vizažistė – Viktorija Sajėta, kirpėja – Aušra Keturakienė. Mes gyvename pasaulyje pilname taisyklių, dviprasmiškumo, bei elgesio normų… Kolekcija – Kaukių vakarėlis suteikia galimybę, pasinerti į slapčiausius troškimus išlaisvinti savąjį aš… pabėgti nuo kasdieninės rutinos. Šios kolekcijos idėja, padėti įsikūnyti į taip trokštamą veikėją, vakarėlio ar šventinio renginio metu. Išsivaduoti iš gyvenimo pančių nors tą vienintelę Šventišką naktį. Kaukė – tai laisvos mintys, troškimai, svajonės įgyvendink jas dabar…

Penktuoju numeriu į sceną žengė dizainerių Sabinos Gintautės ir Česlovo Časo kurta kolekcija – „SABOS MIKS“ – tobula netvarka – kolekcija atsiradusi iš pašėlusios, nerūpestingos vaikystės… Leisk sau būti vaiku STILINGAI! Dar vienas įspūdingas pasirodymas – Vilniaus kolegijos komanda: Silvija Grušnienė,  L. Malinauskienė ir M. Pilvelytė su kolekcija „INCOGNITO“. Vilniaus kolegijos Mados dizaino katedros komanda pristato studentų kūrybinių darbų kolekciją. Linkėdami sėkmingų gyvavimo metų, kūrybinio polėkio. Prezidentei Jolantai energijos ir kantrybės. 

Nebijokite keistis – leiskite kasdien atrodyti ir jaustis puikiai!

Ne ką mažiau susidomėjimo sulaukė Svajūnė Banuškevičienė su prekinio ženklo „SV LINES“ kolekcija – „Darbo drabužiai SPA ir grožio specialistams“, kurią demonstravo modeliai iš MPODIUMAS agentūros. SPA, kosmetologų, odontologų ir kitų medicinos darbuotojų apranga išskirtinai jūsų įmonei. SV Lines pristato savo naują darbo drabužių kolekciją – tiek vyrams, tiek moterims. Patogi, išskirtinė apranga Jums tarnaus ilgai. Nebijokite keistis – leiskite kasdien atrodyti ir jaustis puikiai! O SV Lines logotipas – „dvi pasagėlės“ – ne tik puoš, bet ir pritrauks sėkmę darbe!

Dar vieną unikalią savo kurtą kolekciją „TOTAL RED“ pristatė dizaineris Česlovas Časas. Raudona, tai klasika, aistra, drąsa, provokacija, rizika…. Na ir paskutinis, bet daugiausiai publikos palaikymo sulaukęs pasirodymas – kolekcijos pristatymas – „Paslaptingas nimfų pasaulis“. Kūrybinė komanda – „Spalvų magija“: Ina Šubina – Akva-grimuotoja, vizažistės – Margarita Ivanova ir Karina Dainytė, manikiūristė – Viktorija Dainytė.

Dar vieną unikalią savo kurtą kolekciją „TOTAL RED“ pristatė dizaineris Česlovas Časas. Raudona, tai klasika, aistra, drąsa, Dėkojame visiems dalyviams už puikius pasirodymus ir sukurtą šventinę nuotaiką! Taip pat didelį AČIŪ tariame renginio rėmėjams už paramą ir pagalbą organizuojant šį renginį:

UAB „Bijola“, UAB „Selective Baltic“, UAB „Salonshop Baltic“ bei daugiamečiui renginių partneriui – „Ekspozicijų centrui“.

Kviečiame taip pat ir pasižiūrėti keletą akimirkų iš renginio nuotraukų galerijoje!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *