LASH & BROW CONFERENCE LITHUANIA 2019 | KIGSA

LASH & BROW CONFERENCE LITHUANIA 2019

Lash & Brow Conference Lithuania 2019 NAUJIENOS

2019 m. Lapkričio 14 d. Kaune, parodos „Moters pasaulis“ metu, „Kirpėjų ir grožio specialistų asociacija“ 1-ą kartą organizavo konferenciją, skirtą natūralių antakių dizaino, blakstienų priauginimo bei laminavimo meistrams – „Lash & Brow Conference Lithuania 2019“!

Konferencijoje dalyviai galėjo išvysti per 20 pranešimų, kuriuos vedė geriausi Lietuvos bei užsienio lektoriai: Ilona Čypienė, Lina Liaudanskė, Samanta Čekaitytė, Inga Raudienė, Angelė Juškė, Inga Misiūtė, Žygintė Virkšienė, Jolanta Mačiulienė, Domantas Širvinskas, Gražina Lamovskaja, Indrė Andriulienė, Olesia Kolpačenko, Goda Savickaitė, Inga Kavalčinskienė, VIlija Šeputienė, Ingrida Lipnickienė, Neringa Ankudavičienė, Olga Matuzevičienė, Simona Pajedaitė, Oleksandra Kuznetsova (Ukraina).

Seminarai vyko aktualiausiomis šių dienų temomis apie natūralių antakių dizainą, blakstienų priauginimą, laminavimą taip pat lektoriai dalinosi patarimais, kaip tobulai nufotografuoti savo darbus, kaip tapti matomu specialistu socialiniuose tinkluose ir kt.

Organizatoriai be galo džiaugiasi, jog pirmą kartą surengta tokio pobūdžio konferencija Lietuvoje sulaukė didelio dalyvių antplūdžio.

Organizatoriai be galo džiaugiasi, jog pirmą kartą surengta tokio pobūdžio konferencija Lietuvoje sulaukė didelio dalyvių antplūdžio – į „Žalgirio“ areną susirinko virš 200 grožio srities specialistų iš visos šalies! Tokie puikūs rezultatai mūsų asociaciją skatina nesustoti ir judėti tik į priekį, tad pažadame, jog tai buvo pirma, bet tikrai ne paskutinė tokio tipo konferencija! Sekite naujienas ir sužinokite, ką jums, mieli grožio specialistai, esame paruošę naujiems, 2020-iesiems metams!

Kviečiame taip pat ir pasižiūrėti keletą akimirkų iš konferencijos nuotraukų galerijoje!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *