LIETUVIŲ PERGALĖ PASAULIO ČEMPIONATE | KIGSA

LIETUVIŲ PERGALĖ PASAULIO ČEMPIONATE

OMC Hairworld Paris 2018 championship NAUJIENOS

Kokia didelė ir talentinga mūsų tauta! Didelė ne gyventojų skaičiumi, o savo išskirtinumu! Ji turi savo ID – niekas negali sumaišyti to skonio ir mados pajautimo, kaip tai pateikia mūsų šalies nacionalinės grožio specialistų komandos nariai. Skaičiuojame dešimtus metus iš eilės, kaip „Kirpėjų ir grožio specialistų asociacijos“ dėka lietuvių grožio meistrai vyksta į Europos bei Pasaulio čempionatus ir savo pasiekimais garsina Lietuvos vardą!

Meistrai ilgai treniruojasi, ruošiasi, investuoja, siekdami aukščiausio rezultato kuria įvaizdžius kartu su žymiausiais šalies dizaineriais, papuošalų bei aksesuarų kūrėjais. Nemigos naktys, treniruotėms paaukotas laisvalaikis, tūkstančiai prarastų nervų ląstelių – viskas vardan tikslo būti įvertintais ir pastebėtais. Be abejo, pelnyti pergalę nėra lengva, kartais tenka kautis ir išsikovoti savo vietą po saule.

Lietuvos grožio specialistės vyko su tikslu ištransliuoti tai, ką sugeba geriausiai bei pademonstruoti originalumą ir novatoriškumą.

Ne išimtis buvo ir ką tik praūžęs Pasaulio čempionatas „OMC Hairworld Paris 2018 championship“, kuriame dalyvavo ir lietuvių grožio meistrų komanda! Lietuvos grožio specialistės vyko su tikslu ištransliuoti tai, ką sugeba geriausiai bei pademonstruoti originalumą ir novatoriškumą. Deja, pirmos makiažo rungties „Bridal comercial style“ metu lietuvių darbuose atsispindintis novatoriškas, naujas požiūris teisėjų liko deramai neįvertintas, nors mūsų konkursantės, vizažo specialistės – Irma Baltrušaitienė ir Gabrielė Sabaliauskaitė – pademonstravo aukštą profesionalumo ir naujausių mados tendencijų lygį. Tačiau atsigriebti pavyko sekančią dieną vykusioje „Creative bridal style“ rungtyje! Irma Baltrušaitienė visiems konkursantams nušluostė nosis – ji laimėjo I-ąją vietą ir į Lietuvą parvežė aukso medalį! Beje tai jau antrasis šios meistrės aukso medalis pelnytas tarptautiniu lygiu – 2015 m. Paryžiuje ji tapo Europos čempione nuotakos makiažo rungtyje. Taip pat puikių rezultatų pasiekė vizažio meistrė Gabrielė Sabaliauskaitė – ji pateko į geriausių pasaulio vizažistų dešimtuką (abiejų rungčių metu užėmė 8-tąją vietą)!

Šiemet į Pasaulio čempionatą vyko ir kirpėja Lidija Ivanovė, kuri startavo pirmą kartą! Meistrė savo jėgas išbandė kirpėjų rungtyje, vyrų kategorijoje „Fade“. Nors pergalės pelnyti nepavyko, pasak Lidijos, viską pamačius savo akimis kyla dar didesnis noras tobulėti ir išbandyti save dar ne kartą, siekiant pripažinimo ir įvertinimo – tai tik pradžia!

Po jų tenka girdėti įvairias replikas, kas buvo negerai ir ką vertėtų pakeisti, bet juk tik taip ir galima tobulėti, ar ne?

Nepaisant pelnytos lietuvių pergalės, „Kirpėjų ir grožio specialistų asociacijos“ prezidentė Jolanta Mačiulienė teisėjų darbą čempionato metu vertina tik patenkinamai. „Įvedus naują vertinimo sistemą „du + septyni“ naujai atestuotų ir diplomuotų teisėjų objektyvumu ir kompetencija pradėjau abejoti vos tik juos pamačiau čempionato aikštelėje: vieni jų ėjo ir ieškojo dalyvių veidrodžio numerių, net nežiūrėdami į modelius, kiti – ko gero, atėjo tik nusifotografuoti jiems patikusių darbų. Be to, konkurso rungtys gerokai vėlavo, tad buvo daug sumaišties ir netvarkos, nors aišku, be nesklandumų neapsieinama nei vieno renginio metu, su tuo tenka susidurti organizuojant čempionatus ir Lietuvoje. Po jų tenka girdėti įvairias replikas, kas buvo negerai ir ką vertėtų pakeisti, bet juk tik taip ir galima tobulėti, ar ne?“

Taip pat čempionate dirbo tarptautines atestacijas gavusios mūsų šalies teisėjos:

 Irena Žinevičienė – vyrų kirpėjų kategorija

Daiva Jankauskaitė – moterų kirpėjų kategorija

Birutė Pajedienė – estetikos kategorija

Kartu su konkursantėmis į čempionatą vyko didelė palaikymo komanda – asociacijos prezidentė Jolanta Mačiulienė, Jūratė Krištaponienė, Rūta Zenkovienė, Robertas Sakalauskas, grožio salono „Blic“ ir „Geltonoji akacija“ kolektyvai.

Padėkoti norime Irmos Baltrušaitienės komandai: modeliui Akvilei, Linai Narbu – rūbai ir stilius, Aušrai P Aitė „Blizgu.lt“ papuošalai, Julijai Gutmanienei – plaukai, „Dianos Nagai“, Karaliaus Mindaugo profesinio rengimo centrui, jo direktorei Norai Pileičikienei ir kolektyvui. Taip pat Gabrielės Sabaliauskaitės kūrybinei komandai: modeliui Katrinai Knizikevičiūtei, Žanetai Juozapavičienei – rūbai, Grožio salonui „Geltonoji akacija“ – plaukai, „Elvyra Design – handmade jewelry and accessories“ – aksesuarai, „LV Photography“.

Pasaulio čempionatas yra didelė šventė grožio specialistams, tai lyg mūsų olimpiada, nes mes esame savo srities sportininkai! Be galo džiaugiamės savo tautiečių grožio specialisčių pasiekimais ir su nekantrumu laukiame kitų čempionatų!

Kviečiame taip pat ir pasižiūrėti keletą akimirkų iš čempionato nuotraukų galerijoje!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *