LIETUVOS KIRPĖJAI SĖMĖSI NAUJŲ IDĖJŲ VENECIJOJE VYKUSIAME KONGRESE

Open Hair Congress II Venice 2018 NAUJIENOS

Balandžio 28 – gegužės 2 dienomis „Kirpėjų ir grožio specialistų asociacijos“ kirpėjų komanda specialiu kvietimu keliavo į Veneciją, kur vyko „Open Hair Congress II Venice 2018“. Visas penkias kongreso dienas buvo organizuojami įvairūs seminarai, konferencijos, „master-class“, interaktyvai su garsiausiais kirpėjais, pripažinimą pelniusiais ne tik visoje Europoje, bet ir pasaulyje. Kongreso dalyviams teko galimybė stebėti daugybės meistrų pasirodymus, tarp kurių buvo pasaulinį pripažinimą gavę specialistai, tokie kaip Filippo Sepe, TopGun, Irina Bachtina, Vladimir Garus, Patrick Kolbow, Bjorn Axen Stockholm, Luca la Fenice ir daugelis kitų. Visi šie meistrai susibūrė vienoje vietoje tam, kad pasidalintų savo turima patirtimi, mados naujovėmis bei profesinėmis paslaptimis!

Į kongresą vyko garsių kirpėjų septyniukė iš Lietuvos – Jolanta Mačiulienė, Jolita Zujienė, Olga Barkovskaja, Irena Žinevičienė, Jūratė Krištaponienė, Rasa Starkovskienė bei Robertas Sakalauskas. Tai kirpėjai profesionalai, Lietuvos kirpėjų čempionatų teisėjai, Europos ir pasaulio čempionatų laureatai. Kongreso metu patirtais įspūdžiais dalinasi „Kirpėjų ir grožio specialistų asociacijos“ prezidentė Jolanta Mačiulienė: „Prieš vykstant į šią kelionę, nuojauta kuždėjo, kad tai bus kažkas nerealaus, pasirodo ji manęs neapgavo! Visų pirma, mus džiugiai nustebino naujas kongreso formatas, kai gali matyti visą kūrybinį procesą scenoje – dirba plaukų stilistai, po to drabužių stilistai, makiažo meistrai bei fotografai. Po visų modelių pilnų įvaizdžių sukūrimo bei jų transformacijų pateikimo, vyko iškilminga demonstracija. Na, o to, kas vyko ir kokius darbus pateikė naujo trendo kūrėjai „ECO-MANIA“ sunku nupasakoti žodžiais! Patys profesionaliausi meistrai susibūrė į didelę kūrybinę komandą ir savo mintis perteikė ant modelių galvų. Na, tai buvo tikrai aukštasis pilotažas! Buvo be galo malonu stebėti originalius profesionaliai atliktus darbus, savo profesijai šimtu procentų atsidavusius meistrus, taip pat būti būryje nuostabių žmonių, kurie per tas dienas tapo dar artimesni bei dalintis gera nuotaika, kuri lydėjo mūsų komandą visas kongreso dienas!“.

Dalyvauti Venecijos kongerse man ir mano klientams tai didelė nauda ir prestižas!

Ši kelionė visiems dalyviams paliko neišdildomus įspūdžius – socialiniai tinklai mirgėte mirgėjo nuotraukomis iš vykusių renginių, taip pat teigiamais atsiliepimais bei padėkos žodžiais organizatoriams. Praėjus savaitei po vykusio renginio, vis dar neslūgo geros emocijos! „Venecija – tobula kelionė!“ – teigia Jolita Zujienė. „Tai didelė žinių koncentracija iš pačių geriausių pasaulio stilistų, intensyvūs, interaktyvūs mokymai, naujas seminaro formatas ir išskirtinis bendravimas pavertė visas dienas nepamirštamomis. Žinios, gautos kongrese, vis dar neranda vietos savuose „stalčiukuose“, labai sunku viską struktūrizuoti, kadangi jų panaudojimas labai platus. Gavome daugybę naudingų patarimų, kaip dirbti su klientais, kad jie jaustųsi išskirtiniai, sužinojome, kokios pasaulinės salonų vystimo tendencijos, stebėjome garsaus italų ivaizdžio stilisto darbą, mėgavomės visame pasaulyje žinomų grandų seminarais, stebejome modelių iš Milano ir garsių fotografų profesionalų darbą, kurį keitė skanios kavos ir desertų pertraukėlės! Buvome lepinami informacijos gausa, išskirtiniu dėmesiu, puikiu maistu ir ypatinga programa kas vakarą – esu sužavėta ir pakrauta geromis emocijomis ilgam laikui! Dalyvauti Venecijos kongerse man ir mano klientams tai didelė nauda ir prestižas! Esu dėkinga kolegoms už gerą kompaniją ir isimintiną kelionę!“.

…Tai neįprastas formatas, kur kirpėjai, kartu su italų stilistų bei fotografų komanda kūrė ivaizdžius kartu, be išankstinio pasiruošimo.

Taip pat patirtais įspūdžiais Venecijoje dalinasi kirpėjas Robertas Sakalauskas: „Venecijos kongresas – tai elito renginys, kuriame susitiko geriausi iš geriausių. Patirti teigiami įspūdžiai, gautos naujos įdomios idėjos. Jeigu vyks 3-iasis kongresas, tikrai patariu visiems Lietuvos meistrams jame sudalyvauti!“. Jūratė Krištaponienė teigia, jog šios kelionės įspūdžiai yra nenupasakojami. „Tas, kas nedirba šioje srityje, niekuomet mūsų nesupras, reikia pabūti ten, kad galėtum bent isivaizduoti, kas dedasi grožio industrijoje! Vis dar esu euforijoje, sunku atsitokėti nuo tokios gausybės žinių. Buvo labai smagu pabendrauti ir pamatyti tokio aukšto lygio meistrus bei jų darbus, tai išvysti tenka tikrai ne kasdien!“. Olga Barkovskaja prisideda prie kolegų pastebėjimų ir teigia, jog tai buvo puiki kelionė, kurios metu teko susitikti su talentingais specialistais: „Pirmą kartą istorijoje pilnas įvaizdžio kūrimas vyko visų susirinkusiųjų akivaizdoje – tai neįprastas formatas, kur kirpėjai, kartu su italų stilistų bei fotografų komanda kūrė ivaizdžius kartu, be išankstinio pasiruošimo. Visa tai man padarė labai didelį ispūdį: nuostabi organizacija, seminarai bei istorinė vieta, kurioje vyko visi renginiai. Gavau daug informacijos ir daug gerų emocijų, kurios pripildė mane visą nuo tos kūrybingos energetikos!“. Irena Žinevičienė teigia, jog „tai kas buvo pamatyta ir pajausta Venecijoje buvo įspūdinga! Tiek daug šiuolaikištų ir įdomių aukšto lygio meistrų darbų pamatyta… Kirpėjų, stilistų, visažistų bei fotografų komandinis darbas pateikė labai gražius bei inovatyvius sprendimus. Be to, visas kongresas buvo suorganizuotas puikiai – tai didelis darbas sukviesti tokio lygio meistus ir viską taip profesionaliai pateikti žiūrovams. Tai, kas buvo pamatyta ir išgirsta, dar ilgai grįš vėl ir vėl. Buvo puiku!“

Esame euforijoje nuo pamatytų profesinių inovacijų, pasaulinių trendų bei naujovių!

„Išvyka į Veneciją – tai naujo formato kongresas, kuriame savo inovatyvius darbus demonstravo nusipelnę ir žinomi plaukų bei mados stilistai. Įspūdį paliko naujas požiūris į mums įprastus dalykus – viskas buvo kuriama ekspromtu, iš anksto nesusitarus dėl plaukų stiliaus bei drabužių parinkimo kiekvienam modeliui individualiai. Mes, stebintieji, galėjome dalyvauti, prieiti paklausti, kaip tai atliekama, taip pat kartu su fotografais iš „Vogue“ dalyvauti fotosesijose fotografuojant modelius. Pagrindinis šio kongreso leitmotyvas – išlaisvinti dalyvius, o ne prikaustyti juos prie kėdžių. „Open Academy International Vinokurov & friends“ sukūrė aukštosios mados trendą „Eco-Mania“ – rezultatai buvo stulbinantys! Savo darbus pristatė barberiai ir vyriškų kirpimų meistrai, buvo pristatytos moteriškos ilgų plaukų šukuosenos bei kirpimai. Gavome labai stiprų stimulą kūrybai ir eksperimentams, o vidinė spiralė įkaito, dega kuo greičiau realizuoti įgytas žinias! Atskiras komplimentas važiavusiai mūsų komandai – tai superinis atomas! Susiradome draugų, su kuriais iki dabar intensyviai dalinamės savo emocijomis po kelionės socialiniuose tinkluose! Esame euforijoje nuo pamatytų profesinių inovacijų, pasaulinių trendų bei naujovių!“ – savo įspūdžiais dalinasi Rasa Starkovskienė. „Kirpėjų ir grožio specialistų asociacijos“ prezidentė Jolanta Mačiulienė teigia, jog Venecija dar ilgam liks atmintyje – „ko gero tai viena iš tų akimirkų kada tu esi laiminga! Tiesiog gyvenu prisiminimais ir mėgaujuosi tuom!“.

Šis kongresas leido pasisemti naujo įkvėpimo, idėjų bei gerų emocijų, taip pat sudėliojo mintis naujiems darbams ir projektams. Taigi dabar belieka pradėt dėlioti, projektuoti ir sukviesti Jus visus, mieli kolegos, į būsimą analogų neturintį renginį Lietuvoje! Tai bus dar viena puiki patirtis mums, grožio profesionalams, išlaisvinti savo kūrybinę fantaziją!

Kviečiame taip pat ir pasižiūrėti keletą akimirkų iš konferencijos nuotraukų galerijoje!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *