„OMC HAIRWORLD CHAMPIONSHIP 2022” – ĮSPŪDŽIAI BEI PERGALĖS

Čempionatai


13-ka, laimingas OMC LITHUANIA nacionalinei grožio specialistų komandai skaičius!

Prieš kelias dienas iš  Paryžiaus grįžo Kigsa deleguota OMCLithuania nacionalinė grožio specialistų komanda.Nebuvo ji gausi, bet ir šį kartą ji neliko be apdovanojimų. Kigsa šiais metais švenčia jau 13-tąjį veiklos gimtadienį. Įdomus sutapimas, o gal paslaptinga sėkmės formulė lydi šią komandą. Kiekvieni  metai derlingi. Nebuvo nė vieno tarptautinio Europos ar Pasaulio čempionato, kad Lietuvos meistrai neparsivežtų apdovanojimų. Tai įrodo, kad mūsų komanda yra profesionali, darbšti, motyvuota. Šiais metais delegaciją sudarė atestuoti OMC teisėjai – Irena Žinevičienė/vyrų kategorija, Robertas Sakalauskas/moterų kategorija. Šie du teisėjai  į „OMC Hairworlds championships Paris 2022” vyko teisėjauti gyvai. Dvi OMC atestuotos teisėjos Diana Bučinskienė/manikiūro sektorius ir Birutė Pajedienė /estetikos sektorius, savo darbą atliko online. Šis čempionatas, po beveik trijų metų pertraukos dėl pasaulinės pandemijos vyko be gyvų modelių ir šiame čempionate  visos rungtys buvo tik kirpėjams ant manekenų galvų. Estetikos ir manikiūro meistrai dalyvavo su savo darbais online režimu.

Kigsa šiais metais švenčia jau 13-tąjį veiklos gimtadienį. Įdomus sutapimas, o gal paslaptinga sėkmės formulė lydi šią komandą.

Delegaciją lydėjo ir drauge į Paryžių vyko ir Kigsa prezidentė, Jolanta Mačiulienė. Šiais metais OMC organizacija organizavo čempionatą bei šventė jubiliejinį 75-tąjį OMC gimtadienį. Iškilmingo vakaro metu Kigsa LITHUANIA OMC prezidentei buvo įteiktas Pasaulinės kirpėjų organizacijos apdovanojimas „Už viso gyvenimo indėlį ir nuopelnus” vykdant bei plėtojant, atstovaujant nacionalinės organizacijos  interesus. Prezidentė šį garbingą apdovanojimą gavo iš OMC prezidento Gianni Fodeta, bei šios organizacijos  vadovo, pono Salvatore Fodera, ilgamečio šias pareigas ėjusio prezidento bei viceprezidento Carmelo Gugliotti.

Prieš kiekvieną čempionatą  vyksta kongersas bei teisėjų brifingas. Jo metu medalius ir diplomus gavo į šį čempionatą vykę gyvam teisėjavimui teisėja, Irena Žinevičienė ir Robertas Sakalauskas. Online režimu dirbę teisėjai gavo tik diplomus už ilgametį darbą ir pagalbą Kigsa nacionalinei. OMC LITHUANIA  komandai ruošiant grožio meistrus konkursams, čempionatams, Kigsa prezidentės įsakymu buvo nominuota ir apdovanota Birutė Pajedienė. Ji apdovanojimą atsiėmė pati, nes vyko į Paryžių. Į kongresą galėjo atvykti pagal galimybes ir dalyvauti ir online teisėjavę teisėjai, tačiau medaliu  gavo tik gyvai teisėjavę teisėjai. Kongreso metu buvo apdovanoti 2021 vykusio online grožio čempionato 1-3 vietų visų kategorijų meistrai bei komandos. Pernai metų laimėjimą, bronzos medalį bei 3-čios vietos dipomą parvežėme Marinai Sivinskienei už „Creative Neon” make-up estetikos rungtyje.

OMC HAIRWORLD eilę metų vyksta kartu su didžiausia MCB grožio industrijos paroda. Ir šį kartą čempionatas buvo vėl sėkmingas meistrei Ingridai Bivainienei, dalyvavusiai „Fantasy” style rungtyje. Debiutinis šios meistrės darbas teisėjų sprendimu buvo įvertintas aukšta, 5-tąja vieta. Ta pati vizažo meistrė, Marina Sivinskienė šiais metais dalyvavo net trijose makiažo rungtyse. Viena iš jų buvo „Smokey eyes” buvo įvertinta bronzos medaliu ir diplomu, „Creative Neon” make-up buvo įvertinta 6-tosios  vietos diplomu. Jaunoji  komandos narė, Miglė Šukytė gali didžiuotis savo pasiryžimu sudalyvauti tokio aukšto lygio čempionate. Šis sprendimas jai buvo pergalingas! Miglė „Comercial Bridal make-up” rungtyje pelnė aukštą 4-tąją vietą. Šiek tiek statistikos – šiame sektoriuje kiekvienoje rungtyje būna labai gausus būrys meistrų dalyvaujančių iš viso pasaulio. Konkurencija yra labai didelė, nes darbų pristatoma per šimtą ir daugiau. OMC HAIRWOLD čempionate dalyvavę meistrai Žaneta Griškevičienė moterų kategorija, kombinuotos dvi rungtys, bei vyrų kategorijoje dvi kombinuotos rungtys, Ilmira Smirnova bei Violeta Lebedevienė joms ruošėsi bei treniravosi jau nuo pavasario. Savo darbus meistrės atliko čempionato aikštelėje ir per tam darbui atlikti nustatytą laiką. Dalyvių skaičius šiose nominacijose  būna visada rekordinis. Apdovanojami meistrai, pelnę vietas nuo 6-tos vietos. Mūsų meistrai šį kartą į šį sąrašą nepapuolė. Mūsų komanda su visomis darbo užduotimis susitvarkė puikiai. Online režimu dalyvavę estetikos kategorijoje neistrai Irma Baltrušaitienė „Comercial Bridal make-up” bei Diana Narbutaitė „Creative” make-up rungtyse buvo apdovanotos dalyvio diplomais. Dalyvio diplomą gavo ir pernai metų čempionato šeštos vietos nugalėtoja manikiūro sektoriuje, Vaida Kamarauskienė. Į Paryžių drauge su komanda vyko Kauno Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro kirpimo skyriaus vedėja, Vaidilutė Venskutonienė ir profesijos mokytoja Inga Pravalauskienė. Šiais metais šio centro bendruomenės nariai savo gausiu dalyvavimu papildė komandą. 5-ta vieta, kurią laimėjo šio centro profesijos mokytoja Ingrida Bivainienė bei Žaneta Griškevičienė yra taip pat šio centro profesijos  mokytojos.

Džiaugiamės, kad Kigsa turi galimybę burti komandą iš stipriausių bei profesionaliausių šalies mokymo centrų profesijos mokytojų ir meistrų, kurie yra Kigsa nariai, dirbantys savo grožio salonuose, kirpyklose. Tai aktyvių, veiklių, gabių žmonių komanda, kuri atiduoda visą save kovodami čempionato aikštelėje, kurie neišsigąsta nesekmės ir sako-eisime iki galo, iki pergalės! Kigsa prezidentė dėkoja jiems už tokį atsidavimą profesijai, bendruomenei, šaliai garsindami jos vardą. Ačiū už profesijos, savęs paties garsinimą ir viešinimą. Kigsa tiki jumis ir linki nesustoti, eiti ir iki galo, iki  užsibrėžtų tikslų! Nesakome viso gero, sakome iki naujų susitikimų su naujais pasaulio čempionais!

Taip pat kviečiame ir peržiūrėti akimirkas iš čempionato!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *