KIGSA | LGSF GIMTADIENIO ŠVENTĖ!

NAUJIENOS


Vieną gražią rudenio popietę Daukšiagirės dvaras tapo KIGSA  ir LGSF bendruomenių narių dvaru….

Į iškilmingą šventę, dvigubą gimtadienį rinkosi grožio specialistai iš visos Lietuvos. Gimtadienio vieta ir  visos su juo susijusios detalės buvo suplanuotos dar vasarą. Jolanta Mačiulienė, dviejų šių organizacijų vadovė, sukvietė visus po ilgos pandeminės pertraukos  atšvęsti tą įdomią sukaktį. 13-ka sėkmingas  skaičius Kigsa nacionalinei grožio meistrų OMC Lithuania komandai. Trylika metų veiklos, trylikta metų atstovavimo šios komandos OMC Europos ir Pasaulio čempionatuose. Ir nebuvo nė karto, per šiuos  metus, kad meistrai negrįžtų be apdovanojimų! Net sudėtingiausiu pasaulinės pandemijos metu grožio profesionalai rado savyje jėgų ir noro dalyvauti čempionatuose online režimu.

Į šventę rinkosi bendruomenių nariai, konkursantai, bendruomenių draugai – rėmėjai. Nuo pat pirmųjų Kigsa asociacijos metų mus palaikė ir palaiko ir padeda Seimo narė Orinta Leiputė ir jos padejėja Aurelija Lankelienė. Labai dėkojame, kad mūsų politikės rado laiko savo įtemptuose darbo grafikuose ir atvyko į šventę. Atvyko ir pasveikino mūsų prizininkus, kurie gavo įvertinimus Paryžiuje OMC Hairworld  kongreso, iškilmių ir čempionato metu. Išskirtinės dovanos buvo įteiktos iš gerbiamos Orintos rankų -asociacijos prezidentei Jolantai Mačiulienei už OMC organizacijos apdovanojimą „Už viso gyvenimo indėlį dirbant ir atstovaujant nacionalinę grožio sektoriaus bendruomenę pasauliniu lygiu „. OMC atestuotiems vyrų ir moterų teisėjams, Irenai Žinevičienei, Robertui Sakalauskui. Už indėlį ir pagalbą nacionalinėje asociacijoje ruošiant meistrus čempionatams – Birutė Pajedienė. Ingrida Bivainienė už prizinę 5-tą vietą pasaulio čempionate,Marina Sivinskienė už bronzinę 3 čią vietą pasaulio čempionate, Miglė Šukytė už 4-tą prizinę vietą pasaulio čempionate. Į šventę rinkosi svečiai nešini gėlių puokštėmis, dovanomis, pakilia šventine nuotaika. Šventė prasidėjo nuo edukacijos apie dvaro istoriją su ponia Aldona. Buvo tiek daug įdomių ir istorinių pasakojimų, kad kartais jie teleportuodavo į tą laikmetį, kai ponios rūkė papirosus ir nešiojo tam laikmečiui neįprastas patrumpintas sukneles. Pasak ponios Aldonos, tai nuopelnas ponios Smetonienės Trumpėjo suknelių ilgis, trumpėjo ir pioniučių plaukų ilgis. Jos norėdamos išlaikyti savo plaukų stilių vykdavo šukuosenų darytis į Muralio kirpyklą Kaune. Pasirodo ir tuomet grožio paslaugos turėjo savo kainą, šukuosena kainavo 60 litų. Daug pasakojimų su krupniko degustacija, arbatėlės gėrimas su dvaro šakočiu. Ponia Aldona nepagailėjo gerų naudingų patarimų  damutėms ir flirtavimo klausimais. Istorijos apie dvarą ir gimtadienio šventė susiliejo į vieną didelį bendrą visumą. Didžiausia paslaptimi tapo mišraus choro „Saluto” muzikinis sveikinimas. Apie šį siurprizą nežinojo nė vienas šventės dalyvis. Iškilmingai papuoštoje dvaro didžiojoje salėje suskambėjo galingi ir labai gražūs balsai. Štai tokiu skambiu ir galingu užtaisu Kigsa ir LGSF pradėjo sveikinimo ir pagerbimo dalį tų žmonių, kurie prisidėjo savo darbu, pagalba, aktyvumu dirbant be atlygio bendruomenėse, jas garsinant savo šalyje ir užsienyje. Prie sąrašo iš Paryžiaus parvykusių nominantų buvo apdovanotos Margarita Sajeta-Vasilko, Dalia Gečienė, Elona Maciūnaite Minkevičiene už aukštus rezultatus OMC Europos ir Pasaulio čempionatuose.

Trylika metų veiklos, trylikta metų atstovavimo šios komandos OMC Europos ir Pasaulio čempionatuose. Ir nebuvo nė karto, per šiuos metus, kad meistrai negrįžtų be apdovanojimų!

Daiva Jankauskaitė – Atvirų Lietuvos čempionatų vyr.komisarė  už visokeriopą pagalbą ir darbą jų metu, už neatlygintiną darbą Kigsa asociacijoje. Diana Bučinskienė – už darbą ir pagalbą asociacijoje, darbą OMC čempionatuose teisėjaujant  manikiūro sektoriaus konkursantų darbus. Robertas Sakalauskas Irena Žinevičienė Birute Pajediene Miglė Šukytė Marina Sivinskienė Žaneta Griškevičienė Ingrida Bivainienė Diana Narbutaitė Vaida Kamarauskiene Irma Baltrušaitienė  – už dalyvavimą OMC Hairworld Paris 2022 čempionate. Be mūsų konkursantų iškilmingos ceremonijos metu buvo pagerbti mūsų rėmėjai ir draugai.


REMĖJAI BEI PARTNERIAI

Karaliaus Mindaugo profesinio  rengimo centrasUAB “Krinona” ir “Cascada professional” UAB “Bijola”UAB “Kuryba”UAB “Ekspozicijų centras” UAB “Selective Baltic”“Salonshop Baltic As””Medis Pharma Lithuania” UAB “EU Traiding”

Gausios vaišės ir putojančio šampano taurės buvo keliamos  už draugystę, bendrystę. Nuoširdaus juoko ir apsikabinimų netrūko, nes švęsti gyvenimą yra didelė laimė. O koks gi gimtadienis be šventinio torto? Ilgametis draugas UAB „Bijola” ir šiais metais nustebino nuostabaus skonio šventiniu tortu. Dėkojame  šios įmonės vadovei Jolanta Valaikienė ir konditeriams už tokią saldžią dovaną ! Trylika metų drauge kartu su Kigsa eina koja kojon ir renginių vedėjas, žmogus orkestras, daugiafunkcinis  ir kaip visuomet atsakingas Antanas Kanopkinas.Tariame ačiū Antanui už tą lojalumą ir darbą, bendrystę, draugystę ir tuos istorinius 13-ka metų ! Labai gera žinoti, kad paprašius fotografo Gintautas Gelbūda paslaugų jos bus atliktos 100% ! Dėkojame Gintautui už įsimintiniausius ir gražiausius gyvenimo kadrus. Šventes švęsti  būtina, nes tik švęsdami mes tampame laimingesni!

Taip pat kviečiame ir peržiūrėti akimirkas iš gimtadienio!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *